Bugun...

"2019 Af yasası ve ceza indirimi ile ilgili son durum nedir" İLE İLGİLİ HABERLER

El Ayban'ın Kaşıkçı cinayetiyle ilgili açıklamasını endişe verici buluyoruz!
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Suudi Arabistan'ın gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetiyle ilgili ulusla..
AYM'den memurlarla ilgili flaş karar!
Anayasa Mahkemesi, açıkta iken görev iade edilen memura, mali haklarının faiziyle beraber ödenmemesinin mülkiyet hakkı..
Millet ittifakının başkan adayı ile ilgili şok belge ve görüntüler ortaya çıktı
Gazateci Nazif Karaman, Millet İttifakı'nın bir büyükşehir belediye başkanının bir işadamına kasetli şantaj yaptığını id..
İşte yerel seçim anketlerinde son durum ve son anket sonuçları
31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesi ORC Araştırma, İstanbul, İzmir, Adana, Eskişehir ve Antalya için yapılan anke..
50 bin konutla ilgili başvuru tarihi ve taksit sayısı açıklandı!
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, NTV'de katıldığı canlı yayında, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın müjdesini verdiği 50 TO..
Bakan Selçuk açıkladı: Yeni öğretmen yasası tamamlandı!
Selçuk: "Eğitim demokrasiyle çok yakından ilgili. Eğitimde güçlü bir beklenti varsa o zaman yerel seçimlerde bize destek..
Kaşıkçı’yla ilgili yeni iddia: Dev fırında yakıldı!
Ülkesinin İstanbul Başkonsolosluğunda vahşice öldürülen Suudi Arabistanlı gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın cesedinin, konsolos..
Bozkurt işareti yapana 4 bin euro ceza!
Avusturya’da ‘aşırıcılık ve siyasal İslam ile mücadele’ gerekçesiyle aralarında ‘Bozkurt’ sembolünün de olduğu, çeşitl..
Melih Gökçek'ten Davutoğlu hareketiyle ilgili flaş açıklama!
Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve..
Beyaz Saray’dan Erdoğan-Kushner görüşmesiyle ilgili açıklama
Beyaz Saray'dan, ABD Başkanı Donald Trump'ın kıdemli danışmanı ve asistanı Jared Kushner'in Türkiye Cumhurbaşkanı Recep ..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI