Bugun...MHP'nin 15 Temmuz için hazırladığı özel video beğeni topladı!

Tarih: 15-07-2019 11:58:19 Güncelleme: 15-07-2019 19:26:19 + -


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) resmî Twitter hesabı üzerinden 15 Temmuz darbe girişimi yıl dönümü için hazırlanıp paylaşılan video, saniyeler için beğeni, retweet ve yorum yağmuruna tutuldu. Sosyal medya kullanıcıları, videoyu büyük bir beğeniyle karşıladı.


MHP'nin 15 Temmuz için hazırladığı özel video beğeni topladı!

15 Temmuz 2016'da Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensubu bir grup hain tarafından kalkışılan darbe girişiminin bertaraf edilmesinin ardından üç yıl geçti.

15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü vesilesiyle yurdun birçok bölgesinde çeşitli anma etkinlikleri düzenlenirken, MHP'nin resmî Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir videolu paylaşım, büyük beğeni topladı.

''15 Temmuz Devlet Duruşu'' başlığıyla paylaşılan video, Türkiye'de halkın üzerine çöken kara bulutların, yurdun tüm bölgesine yayıldığı görülüyor. Karanlıkta kalmalarıyla gökyüzüne bakan millet aydınlığı ararken, videonun sonunda MHP'nin Genel Merkez Binası beliriyor.

TRT ekranlarında okunan naylon bildiride yer alan ''Daha güçlü bir ilişki ve iş birliği tesis etmek maksadıyla, yönetime el konulmuştur'' ifadelerinin ardından, karanlık daha da belirginleşirken videodaki, ''Bu ışık, geleceği öngören BİLGE'liğin, önce 'ülkem ve milletim' diyen LİDER'liğin yansımasıdır.'' ifadeleri, aydınlığın kaynağı oluyor.

Video, Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin 15 Temmuz'da tarihe geçen sözleriyle son buluyor: Gün doğmuş şafak sökmüştür. Tereddüt göstermeyiniz...


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI