Bugun...

"siyonistlere destek vermeyi" İLE İLGİLİ HABERLER

İYİ Parti, hangi partiye destek verecek?
Kulis bilgisi.. İttifaktan vazgeçti hangi partiye destek verecek...
ABD'den Irak'a ve yeni kurulacak hükümete destek açıklaması!
ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı John Sullivan, ülkesinin, Irak'ta Adil Abdulmehdi tarafından kurulması beklenen yeni hü..
Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na yoğun destek!
Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı“na ve bu kapsamda başlatılan indirim kampanyasına destek hızla büyüyor. Programın..
ABD'den YPG/PKK'ya şimdi de bu destek geldi!
ABD güçleri, Münbiç'teki işgalini sürdürebilmek için ilçe merkezi çevresinde yaklaşık 30 kilometre uzunluğunda çukur kaz..
  İş dünyasından enflasyonla mücadeleye destek!
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın bugün açıklayacağı Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı'na iş dünyasından d..
Destek Yayınevi'nden Skandal İş İlanı: Türbanlı Adayların Başvuruları Dikkate Alınmayacaktır
Destek Yayınevi tarafından verilen iş ilanında "Türbanlı adayların CV'leri dikkate alınmayacaktır. Önemle belirtiriz" if..
FETÖ maşaları, CHP'nin adayı İnce'ye destek çıktı!
Seçime saatler kala adı sanı duyulmamış, ne oldukları belirsiz 9 'siyasi' parti, yarınki seçimlerde CHP'nin cumhurbaşkan..
Yatırım teşviklerinde yeni dönem!
Yatırım teşviklerinde yapılan yeni düzenleme ile işletmelere daha fazla faiz desteği verilecek, vergi muafiyetleri artac..
Asgari ücret destek tutarı belli oldu
Toplu iş sözleşmesi uygulanan özel sektör işverenlerine verilecek asgari ücret destek tutarı 180 lira olarak belirlendi...
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Fayton kararına ünlülerden destek
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın atlara zulmün simgesi olan faytonlar için ‘Bitecek!’ demesi, sanat dünyasında sevinçle karşılan..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI