Bugun...

"bedava sağlık..." İLE İLGİLİ HABERLER

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca duyurdu! Süreç başladı
Sağlık Bakanı Koca, "Sağlık turizmini Türkiye'de markalaştırmak istiyoruz, süreç başladı. Önümüzdeki 1-2 ay içinde büyük..
Sağlık Bakanlığı’ndan, Kurban Bayramına yönelik tedbirler
Sağlık Bakanlığı Kurban Bayramına yönelik temel sağlık önlemlerine ve hijyen koşullarına yönelik tedbirleri yayınladı. ..
Sağlık Bakanlığı'na atanacak 12 bin personelin kadro dağılımı..
Sağlık Bakanlığı’na KPSS puanıyla atanacak 12 bin sözleşmeli sağlık personeli için adaylar tercihlerini 7-21 Ağustos t..
Yaşar Büyükanıt'ın sağlık durumu ile ilgili hastaneden açıklama
Aydın'ın Kuşadası ilçesindeki yazlığında rahatsızlanan ve tedavi için dün İstanbul'a getirilen eski Genelkurmay Başkan..
Sağlık Bakanlığı yoğun bakım genelgesi yayımlandı!
Sağlık Bakanlığı tarafından yoğun bakım hasta ziyareti uygulaması hakkında 81 ile genelge gönderildi. Bu genelgeye göre ..
Sağlık Bakanlığı'na 29 bin 689 personel alınacak!
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bu yıl içinde 29 bin 689 sağlık personeli istihdam edileceğini açıkladı. Alımların KPSS ..
Sağlık Bakanlığı 12 bin personel alacak
Sağlık Bakanlığı, KPSS puanıyla atanacak 12 bin sözleşmeli sağlık personeli için bir ay içinde ilana çıkılacağını açıkla..
Cezaevlerindeki şartlar mahkumların sağlık durumları gündeme geldi
Mursi'nin şehit olmasından sonra gündeme geldi! Mısır zindanlarında.... Mısır'ın demokratik yöntemlerle seçilmiş ilk Cu..
Sağlık çalışanlarının zorunlu hizmet süresi düştü..
Sağlık Bakanı olan Fahrettin Koca, sağlık personellerinin zorunlu çalışma süresinin 6 yıldan 4 yıla düşürüldüğünü açıkla..
Bu sabah açıklandı! Bugünden itibaren bedava oldu
Eğer yarına kadar bu uygulamaları indirmezseniz ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. İşte kısa bir süreliğine ücretsiz k..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI