Bugun...

"Yerli sosyal medya uygulaması 'Yazbee' kullanıma açıld�" İLE İLGİLİ HABERLER

Yerli üretimle 1,5 milyar dolar cepte kaldı!
Enerji Bakanı Fatih Dönmez, geçen yıl yüzde 50 olan elektrik üretimindeki yerli üretim payının, bu yılın ilk 7 ayında ..
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan: İlçe emri uygulaması güzel, ancak sorunlar giderilmeli
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, mazeret tayinleri için öğretmenlerimizin mağdur olmaması amacıyla il ve ilçe..
“Gençlik nereye gidiyor?” eleştirilerine verdiği cevap sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı!
“Gençlik nereye gidiyor?” eleştirilerine verdiği cevap sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı! “Fatih’in İstanbul’u fet..
Yerli elektrikli traktörde hedef şarjı 15 dakikaya düşürmek!
Türkiye’nin ilk milli ve yerli elektrikli traktörü, Tekirdağ Bağcılık Araştırma Enstitüsü’nde tarlaya çıkarılarak test..
Sosyal medyadaki yeni dolandırıcılık yöntemi ‘finansal kölelik’ tehlikesi
Sosyal medyada yaygınlaşan yeni bir dolandırıcılık yöntemi olarak sayılan ‘finansal kölelik’ tehlikesiyle karşı karşıya ..
Yerli otomobil ile ilgili flaş gelişme!
Türkiye Otomobil Girişimi Grubu Üst Yöneticisi Gürcan Karakaş, yerli otomobille ilgili son gelişmeleri açıkladı. Yerli..
Sosyal medyada finansal köle tehlikesi!
Sosyal medya kullanıcıları bugünlerde yeni bir tehlike ile karşı karşıya. Çok sayıda kişi kendini ‘finansal köle’ olar..
Yerli ilaç üretimi ekonomiye yüz milyonlarca lira kazandıracak!
TURKTIPSAN, bugüne kadar yurt dışından alınan, yüksek katma değere sahip birçok serum ve tıbbi malzemeyi, yerli ve mil..
Türkiye'yi heyecanlandıran yerli motor açıklaması
Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, yerli motor ile ilgili yaptığı açıklamada, "Türkiye 20 yıl önce motor yapımına b..
Sosyal medyayı salladı! Sizin de başınıza gelebilir!
Twitter’da bir kullanıcı, sosyal medyada şaşkına çeviren bir paylaşımda bulunuldu. Bir Twitter kullanıcısı, uzun süre ..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI