Bugun...

"YSK'nın kararında dikkat çeken detay! İşte rakamlarla oy hırsızlığ�" İLE İLGİLİ HABERLER

İşte ABD ile görüşmenin detayları!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Türk heyeti ile ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence başkanlığındaki AB..
İşte yargı paketinin getirdikleri..
Yargı Reformu Strateji Belgesi’nin ilk paketi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.
10. madde dikkat çekti: Kontrol TSK'da olacak!
Türk ve ABD'li yetkililerinin heyetler arası görüşmelerinin ardından Suriye konusunda yapılan anlaşma kamuoyuyla paylaşı..
Operasyon devam ederken Fransa'dan YPG'ye dikkat çeken PKK çağrısı
Fransa Dışişleri Bakanı Jean Yves Le Drian, terör örgütü YPG'ye akıl vererek, "PKK ile anılmak istemiyorsanız PKK terö..
İşte Trump'ın Erdoğan'a yazdığı skandal mektup!
ABD Başkanı Donald Trump'ın gönderdiği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yırtıp attığı mektup FOX Newa muhabiri t..
Suriye YPG ile anlaştı! İşte kirli anlaşmanın tam metni
Esed rejimi ile terör örgütü arasında yapılan anlaşmanın tam metni ortaya çıktı. Metinde, YPG'li teröristler Esed rejimi..
Barış Pınarı Harekatı vatandaşa soruldu İşte sonuç..
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye Milli Ordusu'yla başlattığı Barış Pınarı Harekatı, Türkiye'yi birleştirdi. 2 bin 160 ..
MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin yakasındaki dikkat çeken rozet!
MHP Lideri Devlet Bahçeli, geçirdiği rahatsızlığın ardından 22 gün sonra ilk kez partisinin genel merkezine geldi. Objek..
İşte millete domuz eti yediren firmalar!..
Tarım ve Orman Bakanlığı’nın yaptığı kontroller sonrası vatandaşa domuz eti yediren firmalar tek tek deşifre edildi. İsi..
Ve Rasulayn! İşte ilk fotoğraflar!
Milli Savunma Bakanlığı Twitter adresinden "Kahraman Komandolarımız Rasulayn’da!" ifadesi ile komandoların ilk fotoğrafı..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI