Bugun...

"Taziye için en uygun yer: Tivnikli’nin lüks yatı!.. CHP’lileri bile güldürd�" İLE İLGİLİ HABERLER

Putin Türkiye'deyken Rusya'dan S-400 çıkışı! S-500 için de tarih verdi
Rusya tarafından geliştirilen S-500 Prometheus Hava Savunma Füze Sisteminin, 2020 yılından itibaren seri üretime geçec..
Stratejist Abdullah Çiftçi: Eski dünya için toprak neyse, yeni dünya için Blockchain o..
Stratejist Abdullah Çiftçi, “20. Yüzyılda işgal parayla yapılırken, 21. Yüzyıl ise zihinlerin işgali olarak tarihe geçiy..
CIA onları kullanıyor! Gizli görev için özel olarak eğittiler
Amerikan Merkezi İstihbarat Teşkilatı CIA, Soğuk Savaş döneminde kuşlar, yunuslar, kediler ve köpekleri gizli görevler..
CHP’li belediyeler intikam için yapmadıklarını bırakmadı
31 Mart seçimlerinin ardından göreve gelen CHP’li belediyeler intikam için yapmadıklarını bırakmadı. İşçilere sendika ba..
Amerika Uygur Türkleri için harekete geçti!
ABD Temsilciler Meclisi Adalet Komitesi, ABD Başkanı Donald Trump'a yönelik azil sürecinin açılıp açılmamasına ilişkin K..
Metropollere bombalı saldırı için gönderilen 2 terörist yakalandı
Mardin’de, MİT ve Emniyet’in ortak operasyonunda, metropollere bombalı saldırılar gerçekleştirmek, orman yangınları çı..
82 milyonu ilgilendiriyor!  Her şehir için özel hazırlanacak
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, devam eden kentsel dönüşüm çalışmalarıyla ilgili yaptığı son dakika açıklamasında nüfu..
İYİ Parti'de deprem! 4 il için kayyum başvurusu
Yerel seçimlerin ardından birçok olayla gündeme gelen İYİ Parti'de bir kriz daha patlak verdi. Partide, Antalya, Konya, ..
Türkiye için korkutan uyarı: Daha da artacak!
Türkiye'de ekstrem hava olaylarının gelecek yıllarda daha da artacağını söyleyen Prof. Dr. Murat Türkeş, "Artan sıcaklığ..
YKS adayları için “ek yerleştirme“ hatırlatması
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM), Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2019-YKS) ek yerleştirme ter..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI