Bugun...

"Tansu Çiller'den Akşener'e sert cevap.." İLE İLGİLİ HABERLER

Devlet Bahçeli'den sert tepki: Böyle devlet yönetilmez!
Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Lideri Devlet Bahçeli, ABD Başkanı Donald Trump'ın casus Brunson davasındaki t..
Rus siyasetçiden sert sözler! Bartholomeos, Ortodoks dünyasının düşmanıdır!
Rusya Liberal Demokrat Partisi Başkanı Vladimir Jirinovski, Fener Rum Patrikhanesi’nin, Ukrayna Ortodoks Kilisesi’nin Mo..
MHP'den Akşener'e ağır sözler!.. Venüs'ten gelen yaratık!
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP lideri Devlet Bahçeli hakkında yarın suç duyurusunda bulunacak olan İYİ Pa..
MHP’den sert açıklama: MHP'ye ayar vermeye kalkmak senin haddine midir?
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, 'İP denen partinin tek derdi MHP'dir. MHP'nin saldırılara uğraması, sürekli hed..
MHP'den Meral Akşener'e 'Demir yumruk' uyarısı!
MHP'yi sert bir dille eleştiren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in evinin önünde "Ülkücüler" tarafından protesto e..
YKS cevap anahtarları açıklandı..
Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) birinci oturumu TYT ile ikinci oturumu AYT'nin soru kitapçıkları ve cevap anaht..
CHP’den Süleyman Soylu’ya tehdit dolu cevap! Plan hazır!
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, şehit cenazelerine CHP il başkanlarının alınmaması talimatı üzerine CHP’den tehdit d..
Türkiye'den çok sert tepki: İki yüzlülük!
Ankara, AB Genel İşler Konseyi'nin Türkiye ile Gümrük Birliği'nin genişletilmesi için müzakerelere şu an için başlamama ..
AK Parti'den Kılıçdaroğlu'na çok sert cevap!
AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Kılıçdaroğlu, siyasete, demokrasiye ve seçime saygısı olmadığını bugün göstermiştir. Bu çi..
 Akşener, İnce'ye cevap verdi!
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenledi... Partisinin genel idare kurul..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI