Bugun...

"Türkiye düşmanlarını alnından vurdu!" İLE İLGİLİ HABERLER

Hain yine iş başında Türkiye'ye fabrika kuracak Volkswagen'e çağrısına bakın
Her fırsatta Türkiye aleyhine çalışmalarda yer alan Can Dündar, Alman otomobil devi Volkswagen’in Türkiye’ye yatırım kar..
Türkiye'den net mesaj! 'Ateşle oynamasınlar'
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Suriye'de TSK konvoyuna düzenlenen saldırıya ilişkin, "Rejimin ateşle oynamaması gerekiyor..
Bakan Mustafa Varank, Gül ve Davutoğlu'nu yerden yere vurdu!
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, terör örgütü PKK'nın karargahı haline gelmiş Belediyelere kayyum atanmasına..
CHP'nin ortağı HDP'li vekiller Amerika'da Türkiye'yi karalamaya devam ediyor
Latin Amerika ziyaretlerinde Türkiye'deki Kürtlerin soykırım riskiyle karşı karşıya olduğu ithamında bulunan HDP'li mi..
Türkiye'yi örnek gösterdi tehdit etti!
Türkiye'nin Rusya'dan S-400 almasını hazmedemeyen ABD, Türkiye'yi F-35 programından çıkarmıştı. Şimdi de Ortadoğu ve Çin..
SOCAR Türkiye Doğalgaz Yatırım A.Ş’nin Başkanı Gunter Seymus Oldu
SOCAR Türkiye çatısı altında 17 Haziran’dan itibaren faaliyet göstermeye başlayan Bursagaz, Kayserigaz, EWE Enerji, Ener..
HDP'li başkanların görevden alınması sonrası AB'den Türkiye açıklaması
Avrupa Birliği (AB) Türkiye Raportörü Kati Piri, HDP'li belediye başkanlarının görevden alınmasıyla alakalı bir açıkla..
ABD Türkiye’yi hep yarı yolda bıraktı! Yine oyalama stratejisi mi izliyor?
Suriye iç savaşının başladığı 2011 yılından bu yana “müttefikim” dediği Türkiye’yi birçok defa yarı yolda bırakan ABD’ni..
Türkiye'de bir sonraki deprem nerede olacak?
Kahin Hoogerbeets açıkladı.. Yaptığı deprem tahminlerinin büyük bir kısmı gerçekleşen ve bu nedenle 'deprem kahini' ola..
Donald Trump söz verdi, Pentagon diretiyor! Dikkat çeken Türkiye ayrıntısı..
Türkiye ile Amerika Birleşik Devletleri barış koridoru konusunda mutabakata varsa da birçok konuda belirsizlik sürüyor..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI