Bugun...

"Tüm sırrı o cihaz çözebilir.." İLE İLGİLİ HABERLER

İşte Erdoğan'ın Bahçeli'yi evinde ziyaret etmesinin sırrı
Cumhurbaşkanı Erdoğan dün sürpriz bir şekilde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi evinde ziyaret etti. İlk kez yaşanan b..
Trakya'daki 20 trilyon metreküp doğal gazın sırrı çözüldü!
İngiliz The Daily Telegrap’ın duyurduğu Trakya’da, 20 trilyon metreküplük doğal gaz rezervi bulunduğu yönündeki haberin ..
FETÖ'ye hergün operasyonun sırrı! Büfe yönteminden 11887 kişi çıktı
FETÖ’nün gizli haberleşme için kullandığı ‘büfeden arama’ yönteminin deşifre edilmesi Türk Silahlı Kuvvetleri’ne (TSK) s..
Devlet Bahçeli'ye hediye edilen kurt kafasının sırrı..
MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye kurt kafası hediye edildi.. MHP Lideri Devlet Bahçeli, doğum günü sebebi ile gönderilen dol..
Trump'un Yahudi damadının Suudi Arabistan sırrı ortaya çıktı!
ABD Başkanı Donald Trump'ın damadı ve başdanışmanı Jared Kushner'ın, ABD'nin Suudi Arabistan'a silah satışı rakamlarının..
Tüm sırrı o cihaz çözebilir...
Suudi muhalif gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın kaybolmasıyla ilgili olarak inceleme ekipleri Suudi Arabıstan Başkonsolosluğu’n..
Marmaris’teki gizemli uçağın sırrı çözüldü!
Marmaris’te günlerdir merak konusu olan gizemli uçağın, FETÖ’cü Akın İpek’in yeraltına saklattığı 20 ton altını sismik y..
Sandık başına giden bazı şahısların sırt çantalarının sırrı ne?
Türkiye, Cumhurbaşkanını ve 27. Dönem Parlamentosunun üyelerini belirlemek için sandık başına gitti. Seçim sonuçlarına ş..
Facebook kullanıcı verilerini 60 cihaz üreticisiyle paylaşmış
Cambdrige Analytica ile kullanıcıların arkadaşlarına kadar uzanan verilerini izinsiz paylaştığı ortaya çıkan Facebook'..
FETÖ'cülerin çiğ köfte sırrı!
Örgüt yöneticileriyle çiğ köfte dükkanındaki gizli bölmede buluştuklarını söyleyen itirafçı astsubay, örgüt yöneticileri..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI