Bugun...

"Sosyal Güvenlik Kurumu 400 kamu personeli alaca" İLE İLGİLİ HABERLER

İşte sosyal medyada FETÖ’nün 10 taktiği
Anadolu Üniversitesi bünyesindeki SODİGEM’in hazırladığı rapora göre FETÖ’nün “trol ordusu” tek merkezden yönetiliyor. E..
Sosyal medyayı karıştıran manipülasyon! Kafasını ben kestim...
Sosyal medyada Yusuf Tosun adlı kullanıcı, tankın üstündeki çıplak kişinin kendisi olduğunu iddia ederek "Hepimizin ma..
Kılıçdaroğlu'dan tuhaf 15 Temmuz mesajı! Sosyal medyadan tepki yağdı
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından 15 Temmuz'la ilgili ilginç bir mesaj paylaştı. Kılıçdaroğlu'nu..
Başkan Erdoğan'dan sosyal medyada 15 Temmuz vurgusu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı koordina..
#AileÇökmeden İstanbul Sözleşmesi iptal edilsin!
İstanbul Sözleşmesi ile Müslüman Türk aile yapısını çökertmeyi amaçlayan Avrupa Birliği'nin bu oyununa vatandaşlar tepki..
Kamu işçisinin gözü hükümetin zam teklifinde...
Kamudaki yaklaşık 200 bin işçinin 2019-2020’deki ücret zammının belirleneceği Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinin ikinc..
Cumhurbaşkanlığı'ndan 5.5 milyon kamu görevlisine anket
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi, personel envanteri çıkarmak ve ihtiyaç duyulan alanlarda yetenekleri belirlemek..
Türkiye-Rusya iş birliğiyle yeni bölgesel güvenlik
Rusya’nın başkenti Moskova’da, bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Parlamentarizmin Gelişimi’ Uluslararası Forumu çalışmaya başl..
Kamu bankaları imar barışı ödemelerini hafta sonunda da alacak
Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank imar barışı ödemelerinde yoğunluk yaşanmaması için hafta sonunda da açık kalacak...
200 bin kamu çalışanını ilgilendiriyor! 1.100 lira sosyal yardım beklentisi
Kamu işçisi toplu sözleşme görüşmelerinde ilk yıl için 500, ikinci yıl 600 lira olmak üzere bin 100 lira yardım yapılmas..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI