Bugun...

"SGK prim borçları siliniyo" İLE İLGİLİ HABERLER

SGK'dan prim borçlularına yeni hak!
Prim borçlarını düzenli ödemesine rağmen son 1 yılda borçlarını ödeyemeyenlere yeni bir taksitlendirme hakkı sağlandı...
Rahip Brunson'la ilgili dayatmalara prim vermedik!
Dün serbest bırakılan ABD'li rahip Brunson'la ilgili açıklama yapan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik "Rahip Brunson'la ilgi..
Vergi, prim gibi borçlara yapılandırma başvuruları başladı
Yapılandırma ile gecikme faizi yerine Yİ-ÜFE hesaplanacak. Peşin ödemede Yİ-ÜFE’nin de yüzde 90’ı silinecek. Bin 885 lir..
Prim borcu yapılandırmasında peşin ödemede büyük avantaj
Peşin ödeyen yaşadı! Bin lirada 517 TL avantaj Yasalaşan prim borçlarının yeniden yapılandırılması tasarısı, önceki yen..
Başbakan Yıldırım: Emperyalist fitneye asla prim vermeyiz!
Başbakan Yıldırım, “Bu bölgede oynanmaya çalışılan emperyal oyunlara karşı çok uyanık olmamız lazım. Aranıza fitne sok..
Başbakan Yıldırım'dan müjde üstüne müjde!
Bakanlar Kurulu sonrası açıklama yapan Başbakan Yıldırım, müjde üstüne müjde verdi. Başbakan "Vergi ve prim alacakları, ..
Bazı prim borçlarına düzenleme geldi!
Ticari, zirai veya mesleki faaliyeti nedeniyle yıllık gelir veya kurumlar vergisi mükellefi olan ancak son bir yılda bor..
CHP'li belediyelerin borçları 1 katrilyonu geçti!
AK Partili belediyeleri vergi ödememekle suçlayan Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP’sinin vergi batağına saplandığı ortaya çıkt..
SGK prim borçları siliniyor!
1 Nisan 2017'den önce SGK prim borcu bulunanların tüm borçları, faizleri ve cezaları silinecek. Evde kişi başına gelir 5..
Prim günü yetmeyen emekli olabilir
Yaştan emeklilik, gerekli prim ödeme sayısını dolduramamış kişilere sağlanan bir hak. Burada şartlar ilk kez sigortalı o..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI