Bugun...

"Recep Tayyip Erdoğan" İLE İLGİLİ HABERLER

Şi Cinping'den Erdoğan'a işbirliği teklifi
Çin Dışişleri Bakanlığı, Devlet Başkanı Şi Cinping'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Tacikistan'da gerçekleştird..
S-400'ler geliyor Erdoğan'dan önemli F-35 sinyali
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tacikistan dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan, S-400 konusund..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya Kudüs ve Suriye mesajı
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Tacikistan’ın Başkenti Duşanbe’de düzenlenen Asya’da İşbirliği ve Güven Arttırıcı Önlemler ..
Başkan Erdoğan'dan Bağcılar Belediyesi'ne ziyaret
Başkan Recep Tayyip Erdoğan Tacikistan'dan yurda döndükten sonra Bağcılar Belediyesi'ni ziyaret etti. Burada halkın ilgi..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Tacikistan'dan döndü!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Asya'da İşbirliği ve Güven Artırıcı Önlemler Konferansı (AİGK) 5. Devlet ve Hükümet ..
Başkan Erdoğan Rusya, Çin ve İran liderleriyle görüştü
Tacikistan’da Asya'da İşbirliği ve Güven Artırıcı Önlemler Konferansı 5. Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi katılan Ba..
Başkan Erdoğan Tacikistan'da peş peşe kritik görüşmeler
Tacikistan'da önemli temaslarda bulunan Başkan Erdoğan, Tacikistan Cumhurbaşkanı İmamali Rahman, Rusya Devlet Başkanı Pu..
Başkan Erdoğan'dan Tacikistan'da kritik görüşmeler
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tacikistan Cumhurbaşkanı İmamali Rahman ile Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda bir araya ge..
Erdoğan Kudüs'te oldubittileri reddediyoruz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Tacikistan'daki Asya Zirvesi'nin açılışında konuştu.Erdoğan, "Kudüs'te oldubittileri ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Tacikistan'da
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Asya'da İşbirliği ve Güven Arttırıcı Önlemler Konferansı (CICA) 5. Devlet ve..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI