Bugun...

"Polis müdüründen HDP'li Sincar'a efsane cevap" İLE İLGİLİ HABERLER

Bakanlıktan Ekrem İmamoğlu'nun açıklamasına jet cevap...
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun sel ve su baskınları açıklamasına Tarım ve Orman Bakanlığı cevap..
“Barış koridoru“nda 5 soru cevap bekliyor
Türkiye ile ABD “barış koridoru” konusunda mutabakata varsa da birçok konuda belirsizlik sürüyor. Türkiye’nin “oyalama..
Binali Yıldırım'dan çatık kaşlı portresine komik cevap
AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Erzincan'daki ziyareti esnasında girdiği bir bakırcıdaçatık kaşlı portres..
 2 bin 500 polis memuru alınacak!
Polis Meslek Yüksekokullarına (PMYO) 2019-2020 eğitim-öğretim dönemi için 250'si kadın olmak üzere 2 bin 500 öğrenci alı..
YKS cevap kağıtları ve aday cevapları erişime açıldı
Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2019-YKS) cevap kağıtları ve aday cevapları ÖSYM'nin internet sitesinden erişime açıld..
MHP Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker'den Meral Akşener'e cevap
MHP Lideri Bahçeli'nin Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker'den Meral Akşener'in bugünkü konuşmasındaki iddialarına yönelik ..
Eleştirilere KADEM'den ve Selçuk Bayraktar'dan cevap!
Aralarında Yeni Şafak gazetesi yazarı Yusuf Kaplan'ın da bulunduğu isimler, İstanbul Sözleşmesi çerçevesinde başlayan ta..
SETA’dan kara propagandaya cevap!
SETA'dan yapılan açıklamada, "Raporda uluslararası medya kuruluşlarının kritik olayları haberleştirirken ürettikleri s..
Başkan Erdoğan'dan yeni parti iddialarına çok net cevap!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni parti kurulacak iddiaları üzerine, "Bu noktada bunları çok dert etmiyoruz. Beraber yürüyen a..
Arınç'tan zam iddialarına cevap
Maaşının 18 bine çıkarıldığı iddia edilen Bülent Arınç, gerçekleşen toplantıda YİK üyelerinin maaş konusunun konuşulmadı..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI