Bugun...

"Muharrem İnce'nin mitinginde dikkat çeken fotoğrafla" İLE İLGİLİ HABERLER

Muharrem İnce: Eren Erdem cezaevine  Alevi dedesi istedi!
CHP'li Muharrem İnce, İrancı Erden Erdem'in cezaevinde Alevi dedesiyle görüşmek istediğini ama bu talebinin kabul görmed..
SSK ve Bağ-Kur’luların yakınları dikkat! Ölüm aylığında değişiklik
2008 Ekim ayından önce hayatını kaybeden SSK ve Bağ-Kur’’luların hak sahiplerine ölüm aylığı bağlanmasında bu yıl çok ön..
Dikkat! Elektrik faturalarında yeni dönem başlıyor!
Elektrik faturalarında yeni dönem başladı. Yapılan değişiklikte, Avrupa İstatistik Kurumu'nun "enerji-dağıtım bedeli, ..
Muharrem İnce’den İş Bankası tepkisi!
Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İş Bankası'ndaki CHP hisselerinin Hazine'ye devredilmesi gerektiğiyle ilgili söz..
11-14 Ekim tarihlerine dikkat!
Meteoroloji'den gelen son verilere göre Türkiye'nin yarısından fazlası sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği..
Çalışanlar dikkat! Bunu bilen daha fazla para alır!
İş akdinin feshinde işçiye ödenen kıdem ve ihbar tazminatı bordroda görülen brüt ücret üzerinden yapılıyor. Buna "çıplak..
Dikkat! Merkez Bankası'ndan flaş 'kredi kartı' kararı!
Merkez Bankası: "Bankalar, diğer ülkelerde olduğu gibi, kredi kartı faiz oranlarını bireysel kredi faizlerine göre daha ..
Kart sahipleri dikkat! 1 Temmuz'da...
Merkez Bankası tarafından kredi kartı işlemlerinde uygulanacak azami faiz oranlarında değişikliğe gidildi. 1 Temmuz 2018..
Alman uzmandan Muharrem İnce tespiti!
Alman Uluslararası Güvenlik İlişkileri Enstitüsü uzmanlarından Günter Seufert, Erdoğan'ın 24 Haziran seçimlerini ilk tur..
Benlerin kanserleşmemesi için güneş ışınlarına dikkat!
Medicana Sivas Hastanesi Cildiye Uzmanı Selma Uçar vücutta bulunan benlerin kanserleşmemesi için mutlaka güneş ışınların..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI