Bugun...

"Muharrem İnce'nin mitinginde dikkat çeken fotoğrafla" İLE İLGİLİ HABERLER

YSK'nın kararında dikkat çeken detay! İşte rakamlarla oy hırsızlığı
YSK merakla beklenen gerekçeli kararını dün açıkladı. Böylece 31 Mart yerel seçimlerdeki şaibe ve usulsüzlükler tek tek ..
Davutoğlu'nun iftarında o isim dikkat çekti!
Yeni parti kurma çalışmaları ile gündeme gelen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara'da bir iftar organizasyonuna katı..
Uzmanlar uyardı: Tatilde ve bayramda sahte paraya dikkat!
Tüketici örgütlerinin temsilcileri, bayramların ve yaz sezonunun yaklaşmasıyla kalpazanların turizm bölgeleri ve kalab..
Ev sahipleri dikkat! Bunu yapmayan evini kiraya veremeyecek
Yapılarda Enerji Verimliliği Derneği (VERİMDER) İcra Kurulu Başkanı Prof. Dr. Emre Alkin, ülkedeki binaların yaklaşık yü..
Otomobili koyu renkli olanlar bu habere dikkat! Yakıt tüketimi...
Bursa'daki bir meslek lisesinin Motorlu Taşıtlar Bölümü öğrencileri ile bölüm öğretmeni Muharrem Karapınar, yaptıkları..
AK Parti ince eleyip sık dokudu, 3 ilçeyi hedefe koydu!
31 Mart'ta 100 bin seçmenin sandığa gitmediği Esenyurt, geçersiz oy kullanımında da ilk sırada yer aldı. Esenyurt'u Küçü..
Dikkat! Ölüme yol açıyor!
Doğru koşullarda saklanmayan patates, yeşillenip filizlendiği zaman zehirleyerek ölüme yol açabiliyor. Diyetisyen Beyza ..
Evlenecekler dikkat! 30 bin TL'den başlıyor..
Her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayının gelmesiyle düğünlere mola verilse de Ramazan Bayramı’ndan sonra evlenecek..
Oruç tutan çalışanlar dikkat! O ücreti alabilirsiniz
İşverene ramazan ayı boyunca oruç tutacağını beyan eden işçiye öğle yemeği verilmeyeceği için yemeğin ücreti verilebil..
Danıştay Başkanı'ndan dikkat çeken mesajlar
Yargılamanın makul sürede sonuçlandırılamamasının yargıya olan güveni olumsuz etkilediğini söyleyen Danıştay Başkanı Zer..
YUKARI