Bugun...

"Milyonları ilgilendiriyor! Düzenlemeler hayata geçt" İLE İLGİLİ HABERLER

Binlerce kişiyi ilgilendiriyor! TBMM’de kabul edildi..
TBMM Genel Kurulunda, Vergi Kanunları ile Bazı Kanun ve KHK'lerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi kabul edil..
Binlerce mağduru ilgilendiriyor!
Büyük çoğunluğunu Roman vatandaşların oluşturduğu ‘erken yaşta evlilik’ mağdurlarına bir seferliğine af getirilmesi yeni..
Milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor: 3600 ek göstergede önemli gelişme
Başkan Erdoğan'ın İzmir'deki aday tanıtım programında bir kez daha gündeme gelen 3600 ek göstergeye ilişkin düzenleme ..
2 milyondan fazla kişiyi ilgilendiriyor... Borcu olanlar, dikkat!
Vatandaşa, 31 Mart 2018’den öncesine ait vergi, prim, trafik cezası gibi borçlar için yapılandırma hakkı tanıyan af ya..
Tüm araç sahiplerini ilgilendiriyor! 2019'da artmayacak...
Karayolları Trafik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğ..
Milyonları ilgilendiriyor! 3 bin lira birden yükseldi!
2019 yılında uygulanacak asgari ücretin belirlenmesiyle, askerlikten doğum borçlanmasına, yurtdışı borçlanmadan GSS pr..
Bütün vatandaşları ilgilendiriyor! Ücret fişe yansıyacak..
Türkiye'de 1 Ocak 2019'da başlayacak naylon poşetlerin ücretlendirmesi sistemine geçiş süreci kapsamında bazı zincir mar..
6 milyon çalışanı ilgilendiriyor!
Otomatik Katılımlı BES 2019’da farklı bir boyut kazanacak. 2017’de sisteme giriş çıkış yapan 6 milyon kişinin yapılan ..
Herkesi ilgilendiriyor.. Abonelik başvurusu ‘net’ten yapılacak
Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi’nin öncülüğünde kamuda başlatılan dönüşüm çalışmalarında kamunun vatandaşlara sun..
Sadece memurları ilgilendiriyor! DPT cevap verdi..
Memur olarak yıllarca görev yaptıktan sonra emekli olan bir kişi daha sonra yeniden memuriyete dönebilir mi? Özellikle g..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI