Bugun...

"MHP'den dikkat çeken nafaka teklif" İLE İLGİLİ HABERLER

Herkese af getiren teklif Meclis gündeminde!
İstanbul 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden hatalı geçiş yapan sürücülere uygulanan cezalarla ilgili müjdeyi Binali Yıldı..
BİA Platformundan önemli çağrı: Yüksek rakamlarda nafaka alanlardan…
Boşanmış İnsanlar ve Aileleri Platformu Başkanı İlknur Birsel Akça, süresiz nafakanın 1 ile 5 yıl arasında sınırlandırı..
Ev sahipleri dikkat! Bunu yapmayan evini kiraya veremeyecek
Yapılarda Enerji Verimliliği Derneği (VERİMDER) İcra Kurulu Başkanı Prof. Dr. Emre Alkin, ülkedeki binaların yaklaşık yü..
Otomobili koyu renkli olanlar bu habere dikkat! Yakıt tüketimi...
Bursa'daki bir meslek lisesinin Motorlu Taşıtlar Bölümü öğrencileri ile bölüm öğretmeni Muharrem Karapınar, yaptıkları..
AK Parti’den CHP’ye açık teklif! İsmini verip kınayabilir misiniz?
DHKP-C'li teröristler tarafından TBMM'de gerçekleştirilmeye çalışılan eyleme ilişkin değerşlendirmelerde bulunan AK Pa..
Dikkat! Ölüme yol açıyor!
Doğru koşullarda saklanmayan patates, yeşillenip filizlendiği zaman zehirleyerek ölüme yol açabiliyor. Diyetisyen Beyza ..
Evlenecekler dikkat! 30 bin TL'den başlıyor..
Her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayının gelmesiyle düğünlere mola verilse de Ramazan Bayramı’ndan sonra evlenecek..
Tuba Ünsal'dan nafaka alan kadınlara eleştiri!
Tuba Ünsal, nafaka ile ilgili açıklamada bulundu. Başta Şeyma Subaşı olmak üzere kendisi gibi boşanan kadınların ömür bo..
Oruç tutan çalışanlar dikkat! O ücreti alabilirsiniz
İşverene ramazan ayı boyunca oruç tutacağını beyan eden işçiye öğle yemeği verilmeyeceği için yemeğin ücreti verilebil..
Danıştay Başkanı'ndan dikkat çeken mesajlar
Yargılamanın makul sürede sonuçlandırılamamasının yargıya olan güveni olumsuz etkilediğini söyleyen Danıştay Başkanı Zer..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI