Bugun...

"MHP ile ittifak Kürt seçmeni AK Parti’den koparır mı" İLE İLGİLİ HABERLER

MHP’ye ittifak jesti: 6 il, 60 ilçe ..
AK Parti ile MHP arasındaki yerel seçim ittifakı çalışmalarının ‘genel formülü’nde 30 büyükşehir üzerindeiki ayrı ayağı ..
AK Parti’nin ’çevreci seçim kampanyası’na çevrecilerden destek
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı, partisinin aldığı yerel seçimlerde çevreye..
AK Parti'nin yerel seçim adayları TAM LİSTE
Erdoğan tarafından açıklanan belediye başkan adayı sayısı 24'ü büyükşehir, 50'si il olmak üzere 74'e ulaştı. AK Parti, y..
Mansur Yavaş İYİ Parti'nin adaylık teklifini kabul etmedi
CNN Türk Ankara Temsilcisi Dicle Canova, Mansur Yavaş’ın Meral Akşener’le görüştüğünü ve İYİ Parti’nin adaylık teklifi..
AK Parti'de kritik tarih belli oldu! Gözler 22 Aralık'ta...
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, İstanbul'da düzenlenecek bir törenle AK Parti'nin 31 Ma..
AK Parti'nin MHP'yi destekleyeceği 6 il belli oldu
AK Parti'nin aday göstermeyeceği 6 il netleşmeye başladı. AK Parti, Adana, Mersin, Aydın, Muğla ve Manisa büyükşehirleri..
Mansur Yavaş istifa mı edecek? 'CHP'den seçilirse İYİ Parti'ye mi geçecek?'
CHP'nin Ankara'dan aday göstereceği iddia edilen Mansur Yavaş'ın seçilmesi halinde İYİ Parti'ye geçeceği iddia edildi...
AK Parti'nin 14 il belediye başkan adayı yarın açıklanacak!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda AK Parti'nin 14 il belediye başkan adayını açı..
İYİ Parti'ye kayyum talebi!
İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın eski yöneticisi Hakan Ermemiş, geçici olarak atanan il yönetimini gerekçe gösterere..
AK Parti-MHP ittifakında belediye meclis üyeleri nasıl belirlenecek?
İki ayrı liste formülü masada! Cumhur İttifakı'nı yerel seçimlerde de sürdürmeye karar veren AK Parti ile MHP'de şimdi ..
YUKARI