Bugun...

"Kanser teşhisiyle ameliyata alındı ama! Doktorları şoke eden ola" İLE İLGİLİ HABERLER

Vefat eden Ahmet Haluk Dursun'un anlamlı Eyüp Sultan Türbesi anısı!
Van'ın Erciş ilçesinde trafik kazası geçiren ve vefat eden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun'un, ki..
Diyarbakır Van Mardin belediye başkanları bu yüzden görevden alındı
Diyarbakır , Mardin ve Van Büyükşehir Belediye Başkanları'nın İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırılmaların..
22 şehidin intikamı alındı!
Son 4 yılda PKK tarafından düzenlenen ve 22 asker ve polisin şehit olduğu hain saldırıların faili ve planlayıcısı Hüly..
Merkez Bankası'nda deprem: Hepsi görevden alındı
Merkez Bankası'ndaki görevinden alınan Murat Çetinkaya döneminde göreve gelen bütün genel müdürler görevinden alındılar...
92 ilaç daha ödeme listesine alındı..
Bakanlık açıkladı. 3'ü kanser tedavisinde kullanılan olmak üzere 92 ilaç daha ödeme listesine alındı. Bedeli ödenen ilaç..
Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nu şoke eden gelişme: Tersine bir tablo..
Yeni parti kuracağı iddia edilen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski bakan Ali Babacan'ın AK Parti'deki karşılığı değe..
Hatice Anamıza hakaret eden Mustafa İslamoğlu sapkınına hapis..
Geçmişte Peygamber Efendimiz'in sünnetleriyle alay eden ve sünnete uyulmaması çağrısı yapan Sapkın sözde alim Mustafa İs..
Yargıtay’dan emsal karar! İstifa eden işçiyi haklı buldu
Yüksek mahkeme, işçinin yıllık izin hakkının ücrete dönüşmesi için iş sözleşmesinin sona ermiş olmasının zorunlu olduğ..
Geziciler destek vermişti! Türk bayrağına hakaret eden alçak PKK'lı çıktı
ABD'de yaşadığı ve Suriyeli olduğu iddia edilen Moustafa Jacoub isimli sözde karikatüristin, Türk bayrağının üzerinde oy..
Kanlı saldırının intikamı alındı! Tek tek öldürüldüler
Ankara Merasim Sokak’ta askeri servis araçlarına düzenlenen bombalı saldırının faili olarak haklarında dava açılan terör..
YUKARI