Bugun...

"Kanser teşhisiyle ameliyata alındı ama! Doktorları şoke eden ola" İLE İLGİLİ HABERLER

Katolik papazdan şoke eden itiraf! Kasadan 120 bin avro çalmış!
Almanya'nın Saksonya Anhalt eyaletinde yer alan Ballenstadt kentindeki bir kilisede görevli papaz, kilisenin kasasında..
Gezi’nin beyni alındı!
Osman Kavala’nın ekibindeki Anadolu Kültür A.Ş.’nin yöneticileri ile Prof. Betül Tanbay Tüten ve Ali Hakan Altınay’ın da..
Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyeleri gözaltına alındı!
İstanbul'da Anadolu Kültür Derneği Başkanı Osman Kavala’nın da tutuklu bulunduğu soruşturma kapsamında yürütülen opera..
Eski istihbaratçıdan iddialar
Gazeteci ve yazar Musa Anter’in 1992 yılında Diyarbakır’da öldürülmesine dair davanın bugün görülen duruşmasında dinle..
Atatürk'e hakaret eden üniversiteli tutuklandı!
Edirne'de 10 Kasım Atatürk'ü anma törenleri sırasında Atatürk aleyhinde sarf ettiği sözler nedeniyle polis tarafından ..
Kanser teşhisiyle ameliyata alındı ama! Doktorları şoke eden olay!
İzmir'de, rahatsızlığına tam teşhis konulamasa da kanser olabileceği düşünülerek kapalı ameliyata alınan Melek Akkuş’un..
Kanser hastalarına müjde!
Kanser ilaçlarının temininde tekel konumunda olan bir firma dövizdeki ani yükselişin ardından fiyatlarında yüzde 30-40..
Mine Kırıkkanat'tan müslümanları aşağılayan ve tehdit eden sözler!
Uğur Dündar'ın Halk TV'de sunduğu 'Halk Arenası programına katılan Mine Kırıkkanat, dindar insanların geçmişte devlet po..
Devlet Bahçeli'den şok eden karar! Katılmayacak!
MHP lideri Devlet Bahçeli, İstanbul'da düzenlenecek olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu'na katılmayacağı açıkla..
Eşi vefat eden kadınlara iki ayda 500 TL
Kadınların yoksulluktan daha fazla etkilendiği gerçeğinden hareketle oluşturulan ‘Eşi Vefat Etmiş Kadınlar için Bir Na..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI