Bugun...

"Havalimanı." İLE İLGİLİ HABERLER

Ahmet Hakan'dan İstanbul Havalimanı yorumu!
Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, İstanbul Havalimanı inşaatının tartışmalara neden olduğunu belirten bir yazdı kaleme aldı. ..
Yeni havalimanı ile ilgili yeni detay! Adı 16 yıl önce alınmış...
Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın adını İstanbul Havalimanı olarak açıkladığı Yeni Havalimanı’nın alan adının “com.tr”si 2...
İstanbul Havalimanı'na ünlü akını..
İstanbul’un yeni havalimanının açılış törenine sanat, siyaset, spor ve iş dünyasından çok sayıda tanınmış isim katıldı..
CHP, 3. Havalimanı'nı engelleyemedi!
Türkiye'nin mega projelerine engel olmak için elinden geleni yapan CHP, 3. Havalimanı ihalesinin iptali için Danıştay'..
İstanbul Yeni Havalimanı açıldı!
İstanbul Yeni Havalimanı'nın ilk etabı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve çok sayıda devlet başkanının katılımıyla g..
3. Havalimanı'na 'İstanbul Havalimanı' tabelası takıldı!
Yeni Havalimanında dikkat çeken ayrıntı! İstanbul'un adını dünyanın sayılı lojistik ve turizm merkezleri arasına yazdıra..
İstanbul Yeni Havalimanı’nın açılışına kimler katılacak?
29 Ekim’de İstanbul Yeni Havalimanı açılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla yapılacak açılışta dünya liderleri de..
Yeni Havalimanı'nın ismi belli oldu iddiası!
29 Ekim'de, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından ilk fazı açılacak İstanbul'un Yeni Havalimanı'nın adının 'Mevlana' olacağ..
3. Havalimanı'nın adı netleşti.. Recep Tayyip Erdoğan Havalimanı..
Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar'ın aktardığı bilgiye göre 6 bilim insanı yeni havalimanının ismi iç..
 Yeni Havalimanı'na 225 bin kişi alınacak!
Bakan Ahmet Arslan: "İstanbul Yeni Havalimanı'nda 225 bin kişi çalışacak, TÜPRAŞ'ın tam 45 katı. Dolaylı 1,5 milyon insa..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI