Bugun...

"Havalimanı." İLE İLGİLİ HABERLER

Binali Yıldırım havalimanı taksisinin direksiyonuna geçti
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediyesi adayı Binali Yıldırım İstanbul Havalimanı Taksiciler Kooperatifi binasının açılı..
İstanbul Havalimanı'na taşınma tarihleri dünyaya resmen duyuruldu
İstanbul Havalimanı'na taşınma tarihleri resmen duyuruldu. İlan edilen programa göre 1 Mart'ta TSİ 02.59'da başlayacak ..
İstanbul Havalimanı'na taşınma tarihi belli oldu
Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) tarafından ilgili kurumlara gönderilmiş olan yazıda, Atatürk Havalimanı'ndan İ..
İstanbul Havalimanı'na taşınma kararı ertelendi!
Atatürk Havalimanından, İstanbul Havalimanına taşınma konusunda bugün gerçekleştirilmiş olan toplantıdan ertelenme kar..
Ahmet Hakan'dan İstanbul Havalimanı yorumu!
Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, İstanbul Havalimanı inşaatının tartışmalara neden olduğunu belirten bir yazdı kaleme aldı. ..
Yeni havalimanı ile ilgili yeni detay! Adı 16 yıl önce alınmış...
Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın adını İstanbul Havalimanı olarak açıkladığı Yeni Havalimanı’nın alan adının “com.tr”si 2...
İstanbul Havalimanı'na ünlü akını..
İstanbul’un yeni havalimanının açılış törenine sanat, siyaset, spor ve iş dünyasından çok sayıda tanınmış isim katıldı..
CHP, 3. Havalimanı'nı engelleyemedi!
Türkiye'nin mega projelerine engel olmak için elinden geleni yapan CHP, 3. Havalimanı ihalesinin iptali için Danıştay'..
İstanbul Yeni Havalimanı açıldı!
İstanbul Yeni Havalimanı'nın ilk etabı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve çok sayıda devlet başkanının katılımıyla g..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI