Bugun...

"HDP’li Leyla Zana’nın vekilliği düşürüldü!" İLE İLGİLİ HABERLER

resim yok
Ağrı’da ailesiyle birlikte bayramlaşmak için gittiği dedesinin köyünde kaybolan ve 16 gündür aranan Leyla için aranmadık..
Leyla’yı bulmak için köyde tüm kuyular boşaltıldı..
Ağrı’da Ramazan Bayramı’nın birinci günü ailesiyle gittiği Bezirhane köyünde kaybolan 3 buçuk yaşındaki Leyla Aydemir’i ..
Leyla'nın kaçırıldığı iddia edilen minibüs bulundu!
Ağrı'da kaybolan ve 8 gündür aranan 4 yaşındaki Leyla'nın kaçırıldığı öne sürülen minibüsün sırrı çözüldü. Aracın sahibi..
Gözyaşları  içinde yardım isteyen oyuncu Leyla Bilginel İstanbul'da..
4 yıl önce Tayland'ın Phuket adasına yerleşen ünlü oyuncu Leyla Bilginel, sivrisinek ısırığı ile bulaşan ve halk arasınd..
Leyla İle İlgili Arayanın Kim Olduğu Ortaya Çıktı!
Ağrı'da bir hafta önce ailesiyle, bayramlaşmak için gittiği dedesinin köyünde kaybolan 4 yaşındaki Leyla Aydemir'le ilgi..
Küçük Leyla'yla İlgili Kan Donduran Telefon!
Ağrı'da bayramın birinci günü kaybolan 4 yaşındaki Leyla Aydemir hâlâ bulunamadı. Küçük Leyla'yı arama çalışmaları, 7. g..
Kayıp Leyla'nın babası: Çocuğuma süt versin!
Bayramın ilk günü Ağrı'da kaybolan 4 yaşındaki Leyla'nın babası Nihat Aydemir; "Ben bir yere gittim, araştırdım, kızıma ..
Minik Leyla ile ilgili flaş gelişme!
Ağrı Valiliği ailesiyle bayramlaşmak için gittiği dedesinin köyünde kaybolan 4 yaşındaki Leyla Aydemir'in bulunmasına yö..
HDP'li Baydemir ve Irmak'ın vekilliği düşürüldü!
HDP Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir ve HDP Hakkari Milletvekili Selma Irmak'ın milletvekilliği düşürüldü
HDP'li Zana'nın milletvekilliği düşürülecek!
Meclis Karma Komisyonu, HDP Ağrı Milletvekili Zana'nın "devamsızlık nedeniyle" milletvekilliğinin düşürülmesi yönünde ka..
YUKARI