Bugun...

"Gizli değilmiş! İşte İmamoğlu ve Bayraktar görüşmesinin detaylar�" İLE İLGİLİ HABERLER

Ekrem İmamoğlu işçi kıyımını işte böyle savundu!
CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB bünyesindeki Medya AŞ'deki işçi kıyımını, "Arkadaşlarımın elbette ki büyükşehir ç..
Hükümet ile Hak-İş zam konusunda anlaştı! İşte oranlar
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Hak-İş ile kamu işçisine yapılacak zam konusunda anlaştı..
İşte görevden uzaklaştırılan başkanların 'terör' dosyası!
Görevden uzaklaştırılan Diyarbakır, Van ve Mardin büyükşehir belediye başkanlarının, 31 Mart seçimlerinden sonra da te..
127 general ve amiralin görev yerleri değişti! İşte tam liste
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onayıyla Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarına göre 127 general ve amiralin görev yeri d..
İmamoğlu'ndan  FETÖ ile PKK'lılara müjde! 40 bin kişi alınacak
PKK'nın siyasi ayağı HDP ile iş birliği yapan ve KHK ile kovulan FETÖ iltisaklılara sahip çıkan CHP, İBB'de binlerce kiş..
Ekrem İmamoğlu Bodrum tatilinden döndü!
Ekrem İmamoğlu'nun sel felaketinin ardından tekrar Bodrum'daki tatline döndüğünü halkımıza duyurmuştuk. İmamoğlu, Bodr..
İmamoğlu'na tepki büyüyor! 'Bu ne tatil aşkı, bari Bodrum'a başkan olsaydı'
İstanbul'da sel felaketi yaşandığı sırada Bodrum'da olan ve incelemelerde bulunduktan sonra tatiline devam eden Ekrem ..
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Tatil de.....
İstanbul'daki sel felaketi nedeniyle tatiline 1 gün ara veren İBB Başkanı İmamoğlu, incelemelerinin ardından Bodrum’a dö..
Diyarbakır Van Mardin belediye başkanları bu yüzden görevden alındı
Diyarbakır , Mardin ve Van Büyükşehir Belediye Başkanları'nın İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırılmaların..
İmamoğlu Bodrum'dan bildiriyor! Görevden almalara tepki gösterdi!
Diyarbakır, Van ve Mardin'de büyükşehir belediye başkanlarının görevden uzaklaştırılmalarına İstanbul Büyükşehir Belediy..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI