Bugun...

"F serisi bir dolar düğünden hatıra kalmı�" İLE İLGİLİ HABERLER

Dolar ile euro eriyor!
Ekonominin iyileşme süreci sürüyor. Dolar bugün 5.13 ile son ayların en düşük seviyesini gördü.
Dolar neden 5 TL'nin altına düşmüyor?
Dolardaki düşüş sürse de Dolar/TL kuru 5 TL barajının altına düşmüyor. Vatandaşın doların düşmesi ile birlikte daha fazl..
Dolar son üç ayın en düşük seviyesinde..
Ekonominin iyileşmesi süreci hızlı bir şekilde devam ediyor. Dolar/TL endeksi bugün 5,22 ile son üç ayın en düşük sevi..
Büyücü Kesira enselendi! FETÖ'nün sembolü olan F serisi...
Türkiye'nin 17 ilinde aranan ve halk arasında "Kesira" olarak bilinen dolandırıcı, üzerinde FETÖ'nün sembolü olarak bi..
Ekonomi zirvesinden dolar mesajı!
Macaristan Başbakanı Viktor Orban, Çin'in uzun dönemde dünya ekonomisinde karar verici bir ülke olacağını belirterek, ..
Dolar 5.40'ın altına düştü!
ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'nun açıklamalarının ardından gün boyu 5.43 ile 5.45 aralığında seyir izleyen dolar sa..
FETÖ iş adamlarına milyonlarca dolar aktarmış!
İzmir'de, TMSF'ye devredilen Küçükbay Holdingin eski yönetim kurulu başkanı Ahmet Küçükbay, kapatılan Gediz Üniversite..
Rotayı Türkiye'ye çevirdiler! Dolar yağacak!
Ekonomi yeniden dengelenme sürecinde. Taşlar yerine oturmaya başlarken; yabancılar da rotasını Türkiye’ye çevirdi. Ülken..
ABD yaptırımları kaldırdı.. Dolar hızla düşmeye başladı!
Dün talebin artması üzerine 5.64 seviyelerine yükselen dolar bugün 5.50 direncini de kırıp 5.45 TL'ye kadar geriledi. ..
BM, S.Arabistan'ı iyi göstermenin karşılığında 930 milyon dolar aldı!
İngiliz Guardian gazetesi, Suudi Arabistan'ın 930 milyon dolar yardım karşılığında BM'den, Riyad'ın Yemen'de oynadığı ..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI