Bugun...

"Emeklilere memurluk yolu açılıyo" İLE İLGİLİ HABERLER

Emeklilere şubatta 340 lira, mayısta 1000 lira ödeme
Ocak ayında zam alan emeklilerin kazanımları devam edecek. Maaşı bin liranın altında olanlara şubatta 340 liraya varan s..
Binlerce kişiye emeklilik yolu açılıyor: Borcu öde emekli ol!
Yaş şartını yerine getirdiği halde, prim eksiği olan ve çalışamayan 100 bin kişiye emekli olmanın yolu açılıyor. Belli b..
SGK'dan emeklilere toplu ödeme sürprizi
Bağ-Kur emeklilerinin maaşlarını mercek altına alan SGK, sehven eksik maaş bağlanan emekli esnafın aylıklarını düzeltip ..
Türkiye beyaza büründü: 144 köy yolu ulaşıma kapandı!
Sivas'ta kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle 144 köye ulaşım sağlanamıyor.
Münbiç biterse Rakka yolu açılır!
ABD destekli PKK’nın 850 bin kişiyi tehcir ettiği Rakka, teröristlerden kurtulmak için Türkiye’nin harekatını bekliyor. ..
Emeklilere müjdeli haber geldi!
SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin Ocak zammı, 5 aylık enflasyona göre yüzde 10,64 çıktı. Peki, bu oranlarla emekli maaşındaki..
Emeklilere 3 müjde birden! İkiye katlanacak!
2019 yılında maaşı bin liranın altında olan emeklilere seyyanen zam yapılacak. Yüzde 4 olan ek ödemeler ikiye katına ç..
Emeklilere memurluk yolu açılıyor!
Kamudan ve özel sektörden emekli olanlara memurluk yolu açılıyor. Emekliler, devlet kurumlarında maaşlı çalışabilecek, e..
KİT çalışanlarına kadro yolu açıldı!
KİT’ler ve bağlı ortaklarında hizmet alım sözleşmeleri kapsamında çalışan personel, uygulanacak sınavdaki başarılarına g..
Emeklilere avans müjdesi!
Yeni emekli olanlara sağlanan avans imkanının kapsamı genişletilecek. Düzenleme hayata geçerse, tüm emekliler asgari ücr..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI