Bugun...

"DASK'a devlet desteği" İLE İLGİLİ HABERLER

58 ilde çiftçiye
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 51 ilde başlayan ve bu yıl 58 ilde uygulanan ÇATAK projesi için çiftçilere yakla..
Rusya Devlet Başkanı Putin Türkiye'ye geliyor!
Rusya lideri Putin 19 Kasım tarihinde İstanbul'a geliyor...
MHP lideri Devlet Bahçeli'den flaş 'af' açıklaması!
MHP Lider Devlet Bahçeli, "MHP olarak af yasası ile ilgili teklifi Meclise verdik. Mecliste Adalet Komisyonunda görüşü..
Devletten iş yerlerine maaş desteği!
Piyasalardaki ani değişiklikler nedeniyle faaliyeti zora giren işverene devlet el uzatacak. Üretimi kısmen duran iş ye..
Gabon Devlet Başkanı Suudi Arabistan'da buhar oldu!
Gabon Devlet Başkanı Ali Bongo Ondimba, 'Geleceğe Yatırım Girişimi Konferansı'na katılmak üzere gittiği Riyad'dan bir da..
Devlet erkanı Anıtkabir'de...
Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü, ölümünün 80’inci yılında her kuşaktan 80 milyon minnetle anıyor...
Devlet Bahçeli'den ABD'ye zehir zemberek sözler!
MHP lideri Devlet Bahçeli sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ABD'ye sert sözlerle yüklendi. Bahçeli, ABD'nin PKK..
Kamuda “e-Devlet“ seferberliği..
Kamu kurumlarında başlatılan “e-devlet seferberliği“ kapsamında, kurumların bu alanda proje hazırlama ve yönetme kapasit..
Halk kütüphaneleri e-Devlet'e taşındı!
"e-Devlet"e eklenen yeni uygulamayla, halk kütüphanelerine üye olunabilecek, katalog taraması yapılacak ve "e-kitaplara"..
Devlet Bahçeli’den  ‘Cumhur ittifakı’ açıklaması!
MHP lideri Devlet Bahçeli, "Partimiz yerel seçimlere tek başına katılacaktır. Cumhur İttifakı'nın doğasına uygun hareket..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI