Bugun...

"CHP'nin af teklifi! 1 gün kitap okuyana 4 gün indirim.." İLE İLGİLİ HABERLER

İndirim yapana ödül!
Geçtiğimiz günlerde enflasyonla mücadele programı kapsamında 407 ürünlük bir liste hazırlayıp o ürünlerde üyelerinden y..
Liste gönderildi! 406 üründe indirim!
TOBB, üyelerine, enflasyonla mücadele kapsamında indirim yapılacak ürünlerin listesini gönderdi. Gıdadan mazota, bebek b..
Cep telefonu kullananların tarifelerine indirim geldi!
"Türkiye kazanacak" sloganıyla açıklanan Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na Vodafone Türkiye ve Türk Telekom da y..
MHP’den “TRT payı alınmasın” teklifi!
MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, elektrik abonelerinden “enerji fonu” ve “kayıp kaçak” bedelleri ile “TRT pa..
CHP'nin af teklifi! 1 gün kitap okuyana 4 gün indirim...
CHP'li Zeynel Emre, af teklfine ilişkin dünyadaki örnekleri incelediklerini söyledi. Brezilya'daki uygulamayı örnek göst..
Bankalar faizde yüzde 10 indirim yapacak
"Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı" kapsamında alınan kararlar belli oldu. Bakan Albayrak, 1 Ağustos'tan geçerli ..
İdam cezası için yasa teklifi hazırlanıyor!
24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı'na destek veren BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, terör ve cinsel istismar suçl..
CHP'li Özgür Özel'den Demirtaş itirafı! Ne teklifi yapılacak?
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Diyarbakır mitingi sonrası CHP-HDP ittifakı iddiaları konuşulurken CHP Gru..
İngilizlerden Suriyeli kadınlara cinsel istismarlı yardım teklifi!
Suriye’de faaliyet gösteren İngiliz bir sivil toplum örgütünün, yardıma muhtaç Suriyeli dul kadınlara çıplak fotoğraf çe..
Harekete geçiyorlar! İsrail'den 'Kıbrıs' teklifi
Gazze’deki Hamas ve İslami Hareket direniş teşkilatlarının mevzilerini bombalamasıyla şiddetlenen çatışmaya Mısırlı yet..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI