Bugun...

"CHP'nin af teklifi! 1 gün kitap okuyana 4 gün indirim.." İLE İLGİLİ HABERLER

Motorine 8 kuruş indirim geldi!
Motorin fiyatlarına yeni bir indirim daha geldi. 8 kuruşluk indirimin gece yarısından itibaren pompaya yansıyacağı kay..
Vatandaşın iddiası doğru çıktı! Otomobilde indirim yalanı!
ÖTV indirimiyle birlikte 1 Kasım’dan itibaren küçük ve orta sınıftaki otomobillerin fiyatları yaklaşık yüzde 10 düştü...
2019 bütçe kanunu teklifi kabul edildi!
2019 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabul edildi.
Araç sahipleri dikkat!  Bir indirim de motorine geliyor..
Benzindeki indirimin ardından bir indirim de motorine geliyor. Gece yarısından itibaren motorine 13-14 kuruş indirim yap..
Benzin ve motorine indirim!
Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS), benzin ve motorin fiyatlarına indirim geldiğini duyurdu...
Sağlık alanındaki düzenlemeleri içeren kanun teklifi yasalaştı!
Sağlık alanındaki düzenlemeleri içeren kanun teklifi'nin TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştığı belirtildi.Bu..
Benzinde 21 kuruş indirim!
Benzinin litre fiyatında bu gece yarısından geçerli olmak üzere 21 kuruşluk indirim gerçekleşecek. Buna göre, Ankara'd..
Türkiye'den takas odası teklifi!
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'da düzenlenen D-8 Dışişleri Bakanları Konseyi Toplantısı'nda "Bugün kimi ül..
BOTAŞ'tan doğalgaza yüzde 9 indirim!
BOTAŞ elektrik üreticilerine sattığı doğalgazda 1 Kasım'dan geçerli olmak üzere yüzde 9 indirime gitti. Sektör kaynakl..
HDP'den AK Parti'ye bizimle masaya oturun teklifi!
HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, Andımız'ı hedef alarak 'Bu ülkede milliyetçilik üzerinden siyaset yapmanın bir tezah..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI