Bugun...

"CHP'nin af teklifi! 1 gün kitap okuyana 4 gün indirim.." İLE İLGİLİ HABERLER

İndirim foyaları ortaya çıktı! Markette tanzim oyunu!
İstanbul ve Ankara’da açılan tanzim satış noktaları ile zincir marketler indirim düğmesine bastı. Etiketler tanzim fiy..
Mehmet Özhaseki'den indirim müjdesi!
Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, AK Parti ve MHP’nin Ankara’daki oylarının ü..
İslam karşıtı kitap yazarken Müslüman oldu!
Hollanda'da, bir dönem aşırı sağcı Özgürlük Partisinde (PVV) milletvekili ve ikinci adam olan Joram van Klaveren, İsla..
Benzinde 17-15 kuruş arası indirim bekleniyor!
Benzinde, bu gece yarısından itibaren 17-15 kuruş arası indirim bekleniyor. Motorinde ise bir düşüş şu anda söz konusu..
Otogaz'a indirim geldi!
LPG Otogaza 5 kuruş indirim geldi. Otogazdaki indirimin bu gece yarısından itibaren pompa fiyatlarına yansıması beklen..
Başkent'te su faturalarına yüzde 30 indirim!
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi, 21 Ocak'tan itibaren tüm konut ve iş yeri abonelerinin su ücretlerinde yüzde 30 in..
AK Parti'den asgari ücret teklifi
AK Parti'nin, personel sayısı 500'ün altında olan işletmelere 150, 500 üstünde olan işletmelere 100 lira asgari ücret ..
Ziya Selçuk: Kitap toplatılması durumu söz konusu değil
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, şair ve yazar Cahit Zarifoğlu'nun kitabının bakanlıkça toplatılması ve yasaklanmasının ..
Elektrik ve doğalgazda yeni indirim yolda!
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez “6 ay daha fiyatlar böyle giderse, doğalgaza indirim yönünde yansıyabili..
Engelliler, şehit yakınları ve gazilere 'cep'te yüzde 25 indirim
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, "BTK tarafından yayımlanan usul ve esaslar kapsamında engelliler, harp ve vazi..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI