Bugun...

"Binlerce kişiyi yakından ilgilendiriyor! İşsizlik maaşında yeni döne" İLE İLGİLİ HABERLER

Memurları ilgilendiren düzenleme! Yeni ücretler belli oldu
Devlet Memurları Yiyecek Yardımı Yönetmeliği Uygulama Tebliği kapsamında, 15 Ocak 2019'dan 14 Ocak 2020'ye kadar öğle ..
İşsizlik rakamları açıklandı!
Ekim ayında işsizlik yüzde 11,6 oldu. Türkiye genelinde 15 ve daha yukarı yaştakilerde işsiz sayısı 2018 yılı Ekim dön..
Binlerce mağduru ilgilendiriyor!
Büyük çoğunluğunu Roman vatandaşların oluşturduğu ‘erken yaşta evlilik’ mağdurlarına bir seferliğine af getirilmesi yeni..
Binlerce kişinin maaşı arttı! İkincisi Temmuz'da...
Memur maaş katsayısı enflasyon ile güncellenince 65 yaş aylığı, engelli maaşı ile evde bakım parası da zamlandı. 65 yaş..
İşte yeni Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi
Bazı Cumhurbaşkanlığı Kararnamelerinde Değişiklik Yapılması Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi Resmi Gazete'de yayıml..
Ülkü Ocakları Yeni Genel Başkanı Sinan Ateş oldu
09 Ocak 2019 tarihinde Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın 50. Kuruluş yıldönümünde MHP Genel Başkanı Sayın Devle..
MHP lideri Bahçeli'den yeni formül: x y=z
Yerel seçimlerin önemine vurgu yapan MHP lideri Devlet Bahçeli, "x y=z" formülüne dikkat çekti.
İşsizlik sigortasında önemli değişiklik!
Çok tehlikeli sınıfta yer alan, 10’dan fazla çalışanı bulunan ve son 3 yıl içinde ölümlü ve sürekli iş göremezlikle so..
Yerli ürünlere yeni destekler geliyor: Taksit sayısı arttırılacak!
Yerli ürün üretimini ve satışını desteklemek için yeni bir adım geliyor. Teknoloji satışlarındaki taksit sınırlaması ye..
Bakan duyurdu! Sağlık raporlarında yeni dönem
Sağlık Bakanı Koca, "Mevzuat haricinde sağlık raporu tanzimi yapılmaması için gerekli düzenlemelere başlanmıştır. Rapor ..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI