Bugun...

"Bakanlık logoları değişecek" İLE İLGİLİ HABERLER

Bakanlık duyurdu! Türkiye’ye 1 milyar 125 milyon dolar…
2018 Yılı Kasım ayında 1 milyar 125 milyon ABD Doları düzeyinde uluslararası doğrudan yatırım girişi (fiili giriş/net)..
Başkentte 'Yeni Bakanlık' kuruluyor!
Ankara kulislerinde, Mart ayındaki yerel seçimlerden sonra kabinede yeni bakanlıklar kurulabileceği konuşulurken, ilk ..
İki bakanlık çalışanlarına FETÖ operasyonu!
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ soruşturması kapsamında bazı bakanlıkların 31'i ihraç edilen toplam 34 personeli ..
Bakanlık uyardı: Yarın son gün!
İçişleri Bakanlığı, adres kaydı bulunmayan kişilerin işlemlerini yapabilmesi için en geç yarın mesai bitimine kadar nüfu..
Bakan Soylu açıkladı... O dizilere bakanlık tarafından teşekkür edilecek!
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, televizyon dizileri için özel bir komisyon kurulduğunu ve bu komisyon sayesinde kimin ..
Bakanlık açıkladı! Bunu yapan 700 TL kar ediyor!
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nca, "Tercihini verimlilikten yana kullan hem sen kazan hem Türkiye kazansın" slog..
Bakanlık: Trafik cezası uygulama yetkileri yok!
İçişleri Bakanlığı, gece bekçilerinin trafik cezası uyguladığı iddialarını yalanladı. Bakanlık, polis ve jandarma dışı..
Kıdem tazminatı sil baştan değişecek!
Yıllardır tartışma konusu olan kıdem tazminatı 2019 yılında baştan aşağı yenilenecek. 2019 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllı..
Bakanlık harekete geçti! Kısıtlama geliyor!
Ticari kullanımla birlikte sportif ve hobi amaçlı drone kullanımının da hızla yaygınlaşması üzerine Ulaştırma ve Altyapı..
Bakanlık 200 TL desteği duyurdu!
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, ağır kronik hastalığı nedeniyle cihaza bağımlı olan hast..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI