Bugun...

"Bakanlık logoları değişecek" İLE İLGİLİ HABERLER

Bakanlık: Trafik cezası uygulama yetkileri yok!
İçişleri Bakanlığı, gece bekçilerinin trafik cezası uyguladığı iddialarını yalanladı. Bakanlık, polis ve jandarma dışı..
Kıdem tazminatı sil baştan değişecek!
Yıllardır tartışma konusu olan kıdem tazminatı 2019 yılında baştan aşağı yenilenecek. 2019 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllı..
Bakanlık harekete geçti! Kısıtlama geliyor!
Ticari kullanımla birlikte sportif ve hobi amaçlı drone kullanımının da hızla yaygınlaşması üzerine Ulaştırma ve Altyapı..
Bakanlık 200 TL desteği duyurdu!
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, ağır kronik hastalığı nedeniyle cihaza bağımlı olan hast..
Bakanlık logoları değişecek!
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, 16 bakanlığın amblem logosunu değiştirmek için harekete geçti. Yeni logolarda, tıp..
İstanbul'daki Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşanan hamile çocuklar skandalı sonrası Sağlık..
OHAL kalkınca ne değişecek!
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “24 Haziran’dan sonra ilk işimiz OHAL’i kaldırmak olacak” açıklaması ışığında gözler o..
7 bakanlık kapatılıyor! İşte yeni bakanlık listesi...
24 Haziran seçimlerinin ardından başlayacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nde bakanlık sayısının 21’den 14’e indirilm..
F-35'lerin teslim tarihi değişecek mi?
F-35'lerin teslimiyle ilgili açıklama yapan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "21 Haziran'da F-35'lerin ilk teslimi i..
Dikkat! Bakanlık harekete geçti... Bu ilaç ölüm saçıyor
2007’de Türkiye’de yasaklanan Çin malı zayıflama hapı Lida hâlâ ölüm saçmaya devam ediyor. İçeriğinde kanserojen madde..
YUKARI