Bugun...

"Bakanlık logoları değişecek" İLE İLGİLİ HABERLER

ZİYA SELÇUK AÇIKLADI! İLK VE ORTAOKULDA DA SİSTEM DEĞİŞECEK..
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yeni lise eğitim sistemine geçiş sonrası bir dizi değişiklik yapmayı planladıklarını ..
Bakanlık’tan duygulandıran video! Tüyleriniz diken diken olacak
Milli Savunma Bakanlığı, 12 Mayıs "Anneler Günü" dolayısıyla duygulandıran bir video paylaştı.
Trafikte yeni dönem başlıyor! Mesai saatleri değişecek..
Artan nüfus nedeniyle kent merkezlerindeki araç yoğunluğunun azaltılması için 'düşük emisyon alanları' ilan edilecek. ..
Bakanlık duyurdu: 13 bin TL maaş verilecek
Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığınca, veri analizi, geliştirme ve raporlama, yazılım geliştirme alanlarında ..
Binali Yıldırım:
AK Parti'nin 31 Mart yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Binali Yıldırım, "YSK tüm bu sü..
Bakan açıkladı: Ek ödemeler değişecek!
Ankara'da 81 ilden sağlık çalışanlarıyla bir araya gelen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bireysel performans ölçümünün ek ..
Ailelerin korkulu rüyası haline gelmişti... Bakanlık harekete geçti!
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, ailelerin korkulu rüyası haline gelen ve çocukların ruh sağlığını olumsuz ..
Bakanlık duyurdu! Türkiye’ye 1 milyar 125 milyon dolar…
2018 Yılı Kasım ayında 1 milyar 125 milyon ABD Doları düzeyinde uluslararası doğrudan yatırım girişi (fiili giriş/net)..
Başkentte 'Yeni Bakanlık' kuruluyor!
Ankara kulislerinde, Mart ayındaki yerel seçimlerden sonra kabinede yeni bakanlıklar kurulabileceği konuşulurken, ilk ..
İki bakanlık çalışanlarına FETÖ operasyonu!
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ soruşturması kapsamında bazı bakanlıkların 31'i ihraç edilen toplam 34 personeli ..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI