Bugun...

"Bakan Zehra Zümrüt Selçuk: Türkiye Filistin'e teknik desteğe hazı" İLE İLGİLİ HABERLER

Türkiye'yi şahlandıracak hamle!
Türkiye, katma değerli üretim alanında borla büyük bir atağa kalkıyor. BOREN Genel Müdürü Doç. Dr. Yörükoğlu; borlu ka..
Türkiye Ar-Ge'ye ne kadar para harcıyor?
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2019 yılı merkezi yönetim bütçesinden AR-GE faaliyetleri için ayrılan ödenek ve harc..
ABD heyeti Türkiye'ye geliyor!
ABD heyeti, Suriye Çalışma Grubu toplantısı için pazartesi günü Türkiye'ye gelecek. Heyete, ABD Suriye Özel Temsilcisi J..
Rusya'dan flaş Türkiye açıklaması: ABD başka seçenek bırakmadı!
Rus parlamentosunun üst kanadı Federasyon Konseyi'nin Savunma ve Güvenlik Komitesi üyesi Frants Klintseviç, ABD'nin Tü..
Perinçek: 'Babacan, Gül ve Davutoğlu Türkiye'yi tehdit edenlerin cephesinde'
Perinçek'ten çarpıcı sözler! 'Babacan, Gül ve Davutoğlu Türkiye'yi tehdit edenlerin cephesinde' Vatan Partisi Genel B..
İngilizler Türkiye'yi konuşuyor! Times'tan skandal yazı...
İngiliz Times gazetesi, Türkiye'nin S-400 sistemi almasıyla NATO daimi üyeliğinin de sorgulanacağı yorumunu yaptı. İng..
Bakan Akar'dan ABD'ye uyarı!
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "F-35 programından çıkarılmamız NATO’nun özellikle güney kanadındaki gücünü de olums..
Trump'tan Türkiye'ye yaptırım açıklaması...
Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Donald Trump, Türkiye'yle ilgili yeni bir açıklama yaptı. Trump, "S-400 konusu..
Kaybeden Türkiye olmaz!
Kendi İHA'sını, SİHA'sını, savaş gemisini, helikopterini üreten Türkiye, ABD'nin hukuk dışı F-35 kararından sonra Milli ..
Türkiye ile ABD arasında uzun süredir terör örgütleri ile mücadele ve Rusya ile ilişkiler konusunda fikir ayrılıkları ..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI