Bugun...

"Avrupa ülkesine büyük şok: Binlerce kişi sokağa ind" İLE İLGİLİ HABERLER

ABD yönetimi Avrupa ülkelerinden Suriye'ye asker göndermelerini isteyecek!
ABD'nin Güney Carolina Senatörü Cumhuriyetçi , ABD yetkililerinin, Avrupa ülkelerinden, Suriye'de Türkiye sınırı boyları..
Kart Borcu olana büyük kolaylık! Hemen başvurun...
Kart borçlarına düşük faizli yapılandırma fırsatı devam ederken birçok kişi kimlerin faydalanacağını ve nasıl başvuru ya..
İş arayanlara büyük müjde! Binlerce memur alınacak..
2019 yılının başından beri kamuya alınan işçi sayısı 10 bini geçti. İstihdam hedefi doğrultusunda daha binlerce kişi işe..
Sosyal medyanın en büyük tehlikesi!
ABD'li psikolog Dr. Rutledge, sosyal medyanın en büyük tehlikesinin bağımlılık oluşturmasından ziyade yanlış bilgi yay..
YPG'ye destek olan Avrupa'ya karşı Türkiye sınırlarını mültecilere açıyor!
Sığınmacıların evlerine dönmesi için hazırlanmış plana direnç gösteren ve Suriye kuzeyini PKK’yı koruma alanına dönüştür..
Binlerce kişiyi ilgilendiriyor! Resmen yürürlükte..
TBMM Başkanı Binali Yıldırım'ın geçtiğimiz günlerde bahsettiği meclis araştırma komisyonunun faaliyete başladığı resmi g..
Büyük Türkiye hedefine karşı kurulan her tuzağı bozacağız!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sivas Cumhuriyet Meydanı'nda halka hitap etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye'nin ç..
İşsize büyük destek! Aylık 4 bin 51 lira...
Asgari ücretin 2019'da yüzde 26 artışla 2020 lira olmasının ardından işsizlik maaşları da arttı. Böylece en düşük işsizl..
Binlerce çalışanın yüzünü güldürdü!
Kıdem tazminatında yaklaşık 180 milyon TL’lik vergi kesintisi iade edilecek. Kıdem arttıkça alınacak vergi iadesi tutarı..
Litresi 10 milyon dolar! Türkiye ekonomisi için büyük şans
İlaç sanayisinde kullanılan ve litresiyaklaşık 10 milyon dolarla dünyanın en pahalı sıvılarından olan akrep zehri,Türkiy..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI