Bugun...

"Ali Koç ilk transferini yaptı!" İLE İLGİLİ HABERLER

Yargıtay’dan zam kararı! Bunu yaptı tazminatından oldu!
Çalıştığı fabrikada, kendisiyle aynı işi yapan işçilerin daha çok maaş aldığını belirten işçi, işverenin 'eşitlik' ilkes..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Büyük Çamlıca Camii'nin açılışını yaptı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Büyük Çamlıca Camii açılış töreninde konuştu. Erdoğan, "İstanbul sevdalıları için koltukların mak..
CHP 30 günde bunları yaptı! Bir de ülkeyi yönetseler...
Köhnemiş CHP zihniyeti sadece 1-2 büyükşehir belediyesinin alınmasıyla bile korkunç yüzünü bir kez daha ortaya çıkardı. ..
AK Parti mazbata için başvuru yaptı!
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, İstanbul için olağanüstü itiraz sonuçlanmadan mazbata verilmemesi için İl Seçim Kurulu'..
Yıkım ekibi iş başı yaptı!
CHP, İP, SP ve HDP’nin ittifakıyla seçilen belediye başkanlarının kimisi Esed zulmünden kaçarak Türkiye’ye sığınan muhac..
Bakan Soylu, seçim sonuçlarıyla ilgili açıklama yaptı!
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu açıklamalarda bulundu.
 Arılar gözünde yuva yaptı!
Tayvan'ın güneyindeki Pingtung ilçesinde yaşayan 20 yaşındaki Bayan He'nin göz çukurunda 4 tane canlı arı bulundu. Arıla..
Michael Rubin yine sahnede! Şimdi de sokak çağrısı yaptı
31 Mart yerel seçimlerinin ardından tartışmalar devam ederken ilginç bir isim yorumlarıyla dikkat çekti. 15 Temmuz darbe..
Türk bayrağını indirdiler! Gençler gerekeni yaptı...
Bosna Hersek-Ermenistan karşılaşması öncesi Ermenistan taraftarları, Türk bayrağını indirdi. Bunun üzerine Bosna Herse..
Terörist Tarrant 43 gün Türkiye'de ne yaptı?
Yeni Zelanda'daki cami katliamını gerçekleştiren terörist Brenton Tarrant’ın 2016 yılında 43 gün boyunca Türkiye’de bu..
YUKARI