Bugun...

"AK Parti Muş Milletvekili Aday Adayı Kemalettin Topdemir" İLE İLGİLİ HABERLER

AK Parti o büyükşehirde MHP adayını destekleyecek!
AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, yerel seçimlerde Manisa'da 11 ilçede belediye başkanı adayı göstereceklerini, ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin Samsun adaylarını açıkladı!
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Samsun'daki aday tanıtım toplantısında konuşt..
AK Parti'den Erdoğan'lı paylaşım.. #10YearsChallenge trendine katıldı!
AK Parti'nin Instagram hesabından Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 10 yıl arayla çocuklarla çekilmiş fotoğr..
CHP-İYİ Parti anlaştı! Çatı adayı HDP'li Celal Doğan!
Uzun yıllar CHP'de siyaset yapan, daha sonra HDP'den İstanbul Milletvekili olan Celal Doğan'ın CHP ve İYİ Parti'nin or..
Aday olamadı diye tavır alan kişi, hiçbir zaman AK Partili olamamıştır!
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) düzenle..
Cumhur İttifakı adayı, Erdoğan'ın yanında böyle bozkurt yaptı
Trabzon Şalpazarı ilçesinde Cumhur İttifakı adına aday olan MHP'li Refik Kurukız, dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanına çı..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Halkımızı vizyonumuzla ikna edeceğiz!
Ankara'da AK Parti il Başkanları toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'AK Parti'nin 10 milyon 337 bin üyesinden ..
AK Parti İstanbul adayı Binali Yıldırım projelerini açıkladı..
AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, “İstanbul’u deprem tehdidini ortadan kaldıracak ..
AK Parti'den asgari ücret teklifi
AK Parti'nin, personel sayısı 500'ün altında olan işletmelere 150, 500 üstünde olan işletmelere 100 lira asgari ücret ..
AK Parti sözcüsü Ömer Çelik 'Manifesto 31 Ocak günü açıklanacak'
Ömer Çelik, AK Parti MYK Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Partisinin yerel seçim çalışmaları ile alakalı konu..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI