Bugun...

"635 korucu görevden uzaklaştırıld�" İLE İLGİLİ HABERLER

Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete’de..
Tarım ve Orman Bakanlığı’nda açık bulunan Personel Genel Müdürlüğü’ne İrfan İçöz atandı. Ticaret Bakanlığı’nda açık bulu..
MHP'de görevden alma ve disipline sevk kararları!
MHP Samsun il başkanı, Cumhur İttifakı'na aykırı davranışları nedeniyle görevden alındı. MHP Samsun Milletvekili Erhan..
2 yıllık hedefleri gerçekleştiremeyen okul müdürleri görevden alınacak!
MEB okullarda yeni dönem için harekete geçti. Bundan böyle okullar arasındaki nitelik farkını kaldırmak için işe okul ..
Kral Selman, Veliaht Prensi görevden alacak...
İngiltere'nin, Suudi Arabistan ve Yemen Savunma Ateşesi Albay Brian Lees, gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetinden sonra Su..
AK Partili Yazıcı: Melih Gökçek iş olsun diye görevden alınmadı!
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı, MHP’nin Gökçek’i aday göstereceği iddialarına, “Gökçek'in görevden alınması iş ..
MHP lideri Devlet Bahçeli, Grup Başkanvekili Erhan Usta'yı görevden aldı
TBMM Genel Kurulu'nda, İYİ Parti'nin, emeklilikte yaşa takılanlara yönelik araştırma önergesinin görüşülmesine dair grup..
Tüm dünya bu iki ismi konuşuyor! Görevden alındılar!
Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz Al Suud, gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın ülkesinin İstanbul'daki başkonsolosluk ..
259 muhtar görevden uzaklaştırıldı!
İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada terör örgütüyle iltisakı ve göreviyle bağdaşmayan eylemleri sebebiyle 2..
635 korucu görevden uzaklaştırıldı!
İçişleri Bakanlığı tarafından, 635 güvenlik korucusunun görevden uzaklaştırıldığı bildirildi.
Suudi Arabistan dün gece 11 prens ve çok sayıda iş adamını 'yolsuzluk' gerekçesiyle tutukladı. Suudi Arabistan'ın tutuk..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI