Bugun...

"22 şehidin intikamı alındı" İLE İLGİLİ HABERLER

Diyarbakır Van Mardin belediye başkanları bu yüzden görevden alındı
Diyarbakır , Mardin ve Van Büyükşehir Belediye Başkanları'nın İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırılmaların..
22 şehidin intikamı alındı!
Son 4 yılda PKK tarafından düzenlenen ve 22 asker ve polisin şehit olduğu hain saldırıların faili ve planlayıcısı Hüly..
Merkez Bankası'nda deprem: Hepsi görevden alındı
Merkez Bankası'ndaki görevinden alınan Murat Çetinkaya döneminde göreve gelen bütün genel müdürler görevinden alındılar...
92 ilaç daha ödeme listesine alındı..
Bakanlık açıkladı. 3'ü kanser tedavisinde kullanılan olmak üzere 92 ilaç daha ödeme listesine alındı. Bedeli ödenen ilaç..
Kanlı saldırının intikamı alındı! Tek tek öldürüldüler
Ankara Merasim Sokak’ta askeri servis araçlarına düzenlenen bombalı saldırının faili olarak haklarında dava açılan terör..
Pentagon'dan skandal açıklama Türkiye F-35 programında askıya alındı!
Beyaz Saray ve Pentagon'dan S-400 ve F-35'lere ilişkin peş peşe açıklamalar geldi. Beyaz Saray'dan yapılan açıklamada, "..
CHP’li belediyelerde işçi kıyımı! Şehidin kardeşini işten çıkardılar
31 Mart sonrası hem CHP’nin, hem de HDP'nin kazandığı birçok belediyede işçi kıyımı başladı. O kıyım hız kesmeden sürüyo..
İmamoğlu'nun talimatına karşı çıkmıştı, görevden alındı!
İBB Bilgi İşlem Daire Başkanı Selim Karabulut‘un yerine CHP gençlik kolları üyesi Şeref Can Ayata getirildi.
Suriye'de rejim mevzileri ateş altına alındı
Suriye rejim güçlerinin İdlib'deki Türk gözlem noktasına saldırısında 1 asker şehit oldu, 3 asker yaralandı. Milli Savun..
Bakanlık duyurdu! O ilaçlar listeye alındı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, ikisi kanser ilacı olmak üzere 55 ilacı daha geri ödeme li..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI