Bugun...

"2019 Af yasası ve ceza indirimi ile ilgili son durum nedir" İLE İLGİLİ HABERLER

Romatoloji nedir?
Romatoloji nedir? Romatizmal iltihabi hastalıklar ve diğer kas iskelet sistemi hastalıkları ile uğraşan romatoloji hakkı..
Ceza infaz yasası ne zaman çıkar? Af yasası 3600 ek gösterge hal yasası
Af yasası mahkumlara ceza indirimi teklifi Meclis'e ne süre gelecek? Mahkumlara ceza indirimi 23 Haziran İstanbul seçiml..
YSK yanlış mühür basılan zarflarla ilgili kararını verdi!
AK Parti ve CHP, milletvekili seçimi mührü vurulan sandıklarda oyların geçerli sayılması için YSK’ya başvurdu. Saat 14..
Hulusi Akar dün verilen FETÖ cezalarıyla ilgili konuştu: Bu hainler...
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimine ilişkin "çatı"..
Cumhurbaşkanlığından teröristbaşı Öcalan'ın mektubu ile ilgili açıklama
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Fahrettin Altun: Bir mektup üzerinden sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik ortaya a..
2019-YKS kontenjan kılavuzu yayımlandı..
Yükseköğretim Kurulunca (YÖK), bu yıl üniversitelerin ön lisans ve lisans düzeyinde örgün öğretim programları için 835..
 Af yasası kimleri kapsayacak? Dolaylı af nedir?  Mahkum affı çıktı mı?
20 Haziran gündemine baktığımız zaman af ile ilgili son dakika gelişmeleri gelmeye devam ediyor. Bu bağlamda makalemiz..
Çatı davasında tarihi gün! Darbeci hainlere ceza yağdı!
FETÖ'nün darbe girişiminde Genelkurmay'daki eylemlerle ilgili sözde "yurtta sulh konseyi" üyelerinin de sanığı olduğu ça..
MHP 'nin 5 yıl şartlı  ceza indirim öngören kanun teklifini yasalaşıyormu
Af yasası ve ceza indirimi ne zaman çıkacak? Vatandaşlar yapılan açıklamaları öğrenmek istiyorlar. Af son dakika haberle..
Enerji sektörüne 2019'da 250 milyon avro yatırım
Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası Sürdürülebilir Altyapı Grubu Direktörü Nandita Parshad, Türkiye'de enerji sektörüne bu y..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI