Bugun...

"İnternet 48 saat içerisinde kesilebili" İLE İLGİLİ HABERLER

Tüm çalışanları ilgilendiriyor! Ofiste internet kullanıyorsanız...
İş sözleşmesi işçi ile işveren arasında kişisel ve hukuki bağımlılık ilişkisi kuran bir sözleşmedir. Bu bağımlılık çalış..
Arda Turan emniyette 3 saat ifade verdi... Serbest bırakıldı!
Arda Turan ifade vermek üzere Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne geldi.
İnternet 48 saat içerisinde kesilebilir!
Alan sunucuları ve altyapıda yapılacak kontroller sebebiyle, dünya çapında internet kullanıcılarının çeşitli kesintilerl..
ÖSYM'den KPSS ortaöğretim adaylarına 'saat' uyarısı!
ÖSYM 7 Ekim Pazar günü yapılacak 2018 - KPSS ortaöğretim adaylarına, saat 10.00'dan sonra sınav binalarına girişe izin v..
Muharrem İnce saat 17:50’de sözde 'Cuma namazı' kıldı!
CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin, geçtiğimiz Cuma günü namazını kılmak için Karabük’te bir köy camisine git..
Devlet Bahçeli sert çıktı! Saat ayarlı alçaklar!
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Bursa'da 'Cumhur İttifakı' mesajı verdi: "Kim ki 'Cumhur İttifakı'nı dinamitleye çalışı..
CHP'den Kandil Operasyonu çarkı! 48 saat bile sürmedi...
Terör örgütü PKK'nın Kandil'i boşalttığı gerekçesiyle operasyonu gereksiz bulan CHP, 48 saat içerisinde karar değiştirdi..
21 saat 58 dakika oruç tutacaklar!
Türkiye’de ve gurbetçilerin yoğunlukla yaşadığı bölgelerdeki iftar ve sahur vakitleri belli oldu. En uzun süreli orucu..
Türkiye’de internet kullanıcılarına kritik uyarı!
Siber güvenlik şirketi Kaspersky Lab’ın Baş Güvenlik Araştırmacısı Emm, “Araştırmamıza göre Türk katılımcıların yüzde 46..
Ve Erdoğan başlıyor! 24 saat aralıksız sürecek
Ak Parti, 24 Haziran’a kadar izlenecek yol haritasını netleştiriyor. Kampanya döneminin ramazana denk gelmesi nedeniyle ..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI