Bugun...

"İngiliz Bloomberg itiraf etti: Doların yükselişi Erdoğan korkusunda" İLE İLGİLİ HABERLER

Dışkı yiyen Şengör, organ bekleyen hastalara hakaret etti!
Osmanlı ve İslam düşmanlığı ile tanınan sözde profesör Celal Şengör, organ bekleyen hastalar için 'dangalak' ifadesini..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan marketlere uyarı: Hesabını sorarız
TOBB Ekonomi Şurası'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ''Kimseyi zararına iş yap demiyoruz ancak, faiz or..
Beyaz Saray'dan Erdoğan-Trump açıklaması: Anlaşma tamam
Beyaz Saray, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Trump arasındaki görüşmede Suriye konusunda uzlaşmaya varıldığı belir..
PKK’lı Terörist itiraf etti: Dağa HDP götürdü!
Hain terör örgütü PKK’dan kaçıp itirafçı olan kadın terörist B.E, "Dağa HDP yoluyla gittim. HDP'ye gittim, kırsala gitme..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trump ile görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile görüştü. Görüşmede Suriye'de yaşanan son gelişmeler e..
Cumhurbaşkanı Erdoğan kenevir merkezini işaret etti!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vezirköprü'de kenevir üretimini yoğun bir şekilde devam ettireceklerini belirterek..
İşte yeni askerlik sistemi! Erdoğan'ın onayına sunulacak!
Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, önümüzdeki günlerde yeni askerlik sistemindeki çalışmalar tamamlanarak,..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin Samsun adaylarını açıkladı!
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Samsun'daki aday tanıtım toplantısında konuşt..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fazıl Say'ın konserine katıldı
Ünlü müzisyen Fazıl Say'ın "Truva Sonatı" davetine cevap veren Recep Tayyip Erdoğan konsere eşi Emine Erdoğan ile birl..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 6 üniversiteye rektör atadı
Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın 6 üniversiteye yaptığı rektör atamalarına ilişkin kararlar Resmi Gazete'de yer aldı. Ga..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI