Bugun...

"İmamoğlu'ndan FETÖ ile PKK'lılara müjde! 40 bin kişi alınaca" İLE İLGİLİ HABERLER

FETÖ imamı itiraf etti: İşte Muhsin Yazıcıoğlu suikastının perde arkası!
“Memleket Aşkına”nın yeni bölümünde Mete Yarar ve Nedim Şener, 25 Mart 2009 tarihinde bindiği helikopterin düşmesi sonuc..
FETÖ'cülerin yüzde 40'ı itirafçı oldu, 16 bin 903 kişi gözaltına alındı
Sadece İzmir'de FETÖ'ye yönelik operasyonların listesi çıkartıldı. İzmir'de FETÖ'cülerin yüzde 40'ı itirafçı oldu...İzmi..
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde FETÖ'cülere DARBE operasyonu
Son günlerde Ordu içerisindeki gizli kalmış bazı FETÖ'cülerin yeni bir darbe girişiminde bulunacağına yönelik ihbarlar ü..
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, "Kılıçdaroğlu'nun FETÖ'ye nasıl yoldaşlık yaptığını şöyle bir hatırlayalım istiyorum...
CHP'li İmamoğlu'ndan dev israf
İstanbul Belediye Başkanlığına geldiği günden beri zam üstüne zam yapan CHP'li İmamoğlu bu kez ise 'israfa son vereceğiz..
Kılıçdaroğlu’na bu aklı ve tabiri veren FETÖ’dür..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "15 Temmuz’u ’kontrollü darbe’ olarak niteleyen Kılıçdaroğlu’na bu aklı ve tabiri veren FETÖ’dür...
İmamoğlu, Müdürü Meltem Şişli'nin aşağıladığı kadınlara dava açıyor
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Genel Sekreter Yardımcısı Yeşim Meltem Şişli'nin ifadesinin alınması için 5 müfetti..
TBMM’de FETÖ’nün siyasi ayağı tartışması
TBMM’de FETÖ’nün siyasi ayağı tartışması yaşandı. AK Parti Grup Başkanvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu, FETÖ’nün siyasi ay..
ABD'deki FETÖ okulunda LGBT eğitimi
ABD'de geçen yıl kanunlaşan ve bu yıl pilot uygulamasına başlanacak olan LGBT müfredatı eğitimi için FETÖ'nün okulu gönü..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
YUKARI