Bugun...Kemal Kılıçdaroğlu yine YSK üyelerine hakaret etti!

Tarih: 13-05-2019 19:19:22 Güncelleme: 14-05-2019 00:12:22 + -


Yüksek Seçim Kurulu'nun CHP ve İYİ Parti'nin İstanbul seçiminin tümünün iptal istemini reddetmesiyle ilgili, "Farklı bir karar zaten beklemiyorduk" diye değerlendiren Kılıçdaroğlu, karar bu kez oy birliğiyle alınmasına rağmen yine İstanbul seçimini iptal eden 7 üyeyi hedef alarak "7'li çete" suçlamasında bulundu..


Kemal Kılıçdaroğlu yine YSK üyelerine hakaret etti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i parti genel merkezinde ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu ve beraberindeki Genel Başkan yardımcıları Faik Öztrak, Seyit Torun ve Oğuz Kaan Salıcı'yı İYİ Parti Genel Merkezi'ne gelişlerinde, Genel Sekreter Cihan Paçacı ile Genel Başkan Yardımcıları Aytun Çıray ve Müsavat Dervişoğlu karşıladı.

Akşener'in makam odasında, parti heyetlerinin de katılımıyla basına kapalı gerçekleşen görüşme, yaklaşık 1 saat sürdü. İki lider bir süre de baş başa görüştü.
HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


KILIÇDAROĞLU YİNE 7 ÜYEYİ SUÇLADI

 

Görüşmenin ardından Kılıçdaroğlu ve Akşener ortak basın açıklaması yaptı.​ Kılıçdaroğlu  kararının sorulması üzerine "Farklı bir karar zaten beklemiyorduk. YSK önce kendisini reddeden bir kurul. Kendisini reddeden bir kuruldan farklı bir karar beklemek zaten mümkün değildi. Yanlışlığı yargı kararı olarak önümüze koyuyorlar. Bunu kabul etmiyoruz, doğru bulmuyoruz" dedi. YSK'nın ret kararını oy birliğiyle almasına rağmen Kılıçdaroğlu YSK'nın yine 7 üyesini hedef alarak "YSK'da 7'li çete var, talimatla karar veriyorlar, iş yapıyorlar" ifadelerini kullandı.

.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI