Bugun...Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'gizli yat buluşması'nın görüntüleri ortaya çıktı!

Tarih: 10-05-2019 10:33:02 + -


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstanbul Kalamış'ta korumalarını bile atlatarak bindiği yattaki gizli buluşmayla ilgili fotoğraflar ortaya çıktı.


Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'gizli yat buluşması'nın görüntüleri ortaya çıktı!

 

Sabah gazetesi Mahmut Övür bugünkü köşe yazısında yine kendisinin gündeme getirdiği kritik ve gizli yat görüşmesinin belgesini paylaştı.

Habere göre CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu YSK kararından hemen önce apar topar 1 saatliğine İstanbul'a gelmiş, korumalarına telefonlarını toplattırarak Kalamış'ta bir yatta sır dolu bir görüşme yapmıştı. İddiaya göre bu görüşme Abdullah Gül ile yapıldı. Ancak taraflar bunu yalanlamıştı. Övür ikinci yazısında yatın sahibini sorgulamış ve Kılıçdaroğlu'nu güvenlik protokollerini de önemsemeksizin 1 saatliğine oraya getiren şeyi tekrar sormuştu. Açıklama gelmedi. Ancak bugün görüntüleri ortaya çıktı.

"Kılıçardaroğlu'nun yatta ne işi var?"

İşte Övür'ün yazısından öne çıkanlar;

Bir önceki yazımda açıkça ve ısrarla şu soruyu sormuştum; "Türkiye'nin ana muhalefet partisinin Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, kimin yatına bindi?

Yazıda belirttiğim gibi Gül'le özel görüşme ihtimalini yatın sahipleri daha da güçlendiriyor. Güçlendiriyor, çünkü yatın sahibi bir süre önce vefat eden ünlü işadamı Abdullah Tivnikli ailesi. Büyük olasılıkla oğlu işin başında ve bu ilişki onunla kurulmuş. Bırakın yatın içinde kimlerle gizli görüşme yaptığını, eski Cumhurbaşkanı Gül'e de yakınlığıyla bilinen Tivnikli ailesine ait Yannina isimli yatta CHP Genel Başkanı Kılıçardaroğlu'nun ne işi var?


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI