Bugun...Kayıp AA muhabirinin cansız bedenine ulaşıldı!

Tarih: 23-05-2019 15:39:12 + -


Trabzon Valiliğinden yapılan açıklamaya göre 13 gündür aranan kayıp gazeteci Abdülkadir Nişancı'nın Trabzon'un Çaykara ilçesi Derebaşı HES Göleti'nin içerisinde cansız bedenine ulaşıldığı açıklandı.


Kayıp AA muhabirinin cansız bedenine ulaşıldı!


Anadolu Ajansı muhabiri olan Abdülkadir Nişancı, Bayburt-Trabzon il sınırında yürütülen yol açma çalışmalarını takip ederken uçurumdan düşmüştü. Nişancı'nın ekipler tarafından cansız bedenine ulaşıldı.

Uçurumdan düşerken kaybolan AA muhabirini bulmak için 13 gündür çalışmalar sonucunda şu ana kadar kamerası, ayakkabısı ve fotoğraf makinesini bulunmuştu.

Bayburt-Trabzon il sınırında kaybolan AA gazetecisi olan Abdülkadir Nişancı'yı bulmak için Bayburt, Rize, Gümüşhane ve Trabzon AFAD, UMKE, AKUT ve Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ekipleri ile beraberinde Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı'na olan su altı arama kurtarma ekipleri de 13 gündür, derin vadilerde, derelerde, şelalerde arama çalışmasına devam ediyordu. Arama çalışmaları esnasında 2 jandarma görevlisi de arama kurtarma çalışmalarında akıntıya kapılar şehit olmuştu.

Trabzon Valiliği tarafından kayıp gazetecinin Trabzon'un Çaykara ilçesi Derebaşı HES Göleti'nin içerisinde, drone ile görüntülenirken ağa takıldığı ve cesedin gazeteciye ait olduğu ifade edildi.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER TÜRKİYE Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI