Bugun...İşte Kılıçdaroğlu'nun lüks yatta gizlice buluştuğu isim

Tarih: 06-05-2019 10:31:38 + -


Mahmut Övür bugünkü yazısında siyaset gündemine bomba gibi düşecek bir bilgiyi açıkladı. Herkesin merak ettiği Kılıçdaroğlu'nun gizemli yat görüşmesindeki muhatabının


İşte Kılıçdaroğlu'nun lüks yatta gizlice buluştuğu isim

Kılıçdaroğlu'nun yatta görüştüğü isim Abdullah Gül!

Mahmut Övür bugünkü yazısında siyaset gündemine bomba gibi düşecek bir bilgiyi açıkladı. Herkesin merak ettiği Kılıçdaroğlu'nun gizemli yat görüşmesindeki muhatabının eski Cumhurbaşkanı olduğunu köşesinde açıklayan Övür buluşmaya ilişkin çarpıcı bilglieri de beraberinde okurlarıyla paylaştı. İşte Övür'ün gündeme bomba gibi düşen yazısı;

Günlerdir kamuoyu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstanbul Kalamış Marina'da özel bir yatta kiminle görüştüğünü merak ediyor.

Geçtiğimiz Cuma günü bu köşede, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun, Ankara'dan 18.30 uçağıyla geldiğini, korumalarını bile dışarıda bırakarak özel bir yata geçtiğini ve o yatta "özel" biri veya birileriyle görüştüğünü yazmıştım.

Bir süre Kılıçdaroğlu'ndan ve CHP Genel Merkezi'nden bir açıklama yapmasını bekledim. Haber doğru değilse yalanlamaları, doğruysa da kiminle görüştüğünü kamuoyuna açıklamaları gerekiyordu. Ama ne Kılıçdaoğlu ne de CHP yönetimi açıklama yapmadı. İşin doğrusu CHP yönetimi yapamazdı çünkü büyük ihtimalli yönetimden kimse böyle bir görüşmeyi bilmiyordu.

Siyasi açıdan bunun vahameti bir yana asıl önemli olan Kılıçdaroğlu'nun içinden geçtiğimiz gerilimli günlerde kiminle özel yatta görüştüğüydü. Bu kadar gizli tutulan, korumaların telefonlarına bile el konulacak kadar saklanan kişi kim olabilirdi?

İşte o gizli ismi şimdi açıklıyorum: Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül.

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER MEDYA Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI