Bugun...İmamoğlu'na tepki büyüyor! 'Bu ne tatil aşkı, bari Bodrum'a başkan olsaydı'

Tarih: 20-08-2019 19:10:43 + -


İstanbul'da sel felaketi yaşandığı sırada Bodrum'da olan ve incelemelerde bulunduktan sonra tatiline devam eden Ekrem İmamoğlu'na bir tepki de Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'dan geldi. Hakan, 'Bu ne tatil aşkı, bari Bodrum'a başkan olsaydı' dedi.


İmamoğlu'na tepki büyüyor! 'Bu ne tatil aşkı, bari Bodrum'a başkan olsaydı'

İstanbul'da yaşanan sel felaketi sırasında Bodrum'da tatil yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu eleştirilerin odağında.

Şehirde inceleme yapan İmamoğlu'nun, yarıda kestiği tatiline yeniden dönmesi İstanbulluların tepkisini çekti.

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan da bugünkü köşesinde İmamoğlu'nun tatil yapmasına ilişkin dikkati çeken ifadeler kullandı. Hakan yazısında şu ifadeleri kullandı:

Sel felaketi olup bittikten sonra Bodrum’daki tatilini yarıda kesip İstanbul’a gelen ve üstüne giydiği afet yelekleriyle hızlı bir inceleme/araştırma gezisine çıkan Ekrem Bey’in yeniden Bodrum’daki tatiline döndüğünü işittiğimde...

“Yok canım... Yalan haberdir bu... Üfürmedir... O kadar da değildir... Palavradır... AK Partililerin uydurmasıdır... Trollerin kampanyasıdır...” falan dedim.

Fakat heyhat! Doğruymuş haber.

Palavra, üfürme falan değilmiş.

Gerçekten de Ekrem Bey, bir buçuk günlük İstanbul mesaisinin hemen ardından Bodrum’daki tatiline koşmuş.

Şöyle bir baktım tepkilere...

Umutlarını Ekrem Bey’e bağlamış olan, Ekrem Bey’e tek harf bile söylenmesi karşısında deliye dönen, Ekrem Bey’in gülüşüne bile kurban olacaklarını haykıran tipler bile...

“Biri Ekrem başkanımıza büyü mü yaptı acaba? Bu gidiş gidiş değil... Ekrem başkanımızın kendisine gelmesi şart... Bu ne tatil aşkı böyle... Madem Bodrum’a bu kadar meraklıydı Bodrum’a belediye başkanı olsaydı...” falan demeye başlamış durumdalar.

Size bir şey söyleyeyim mi? Bitirecekse işte bu hayal kırıklığı bitirecek Ekrem Bey’i.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI