1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. Hürriyet'ten iğrenç haber! 'Eş değiştirmek' modernlikmiş!

Hürriyet'ten iğrenç haber! 'Eş değiştirmek' modernlikmiş!

Türk toplumunun örf ve adetlerine aykırı olan her şeyi medeniyet ve modernlik olarak gösteren Aydın Doğan'ın gazetesi Hürriyet, son yaptığı haberle iğrençliğin dibine vurdu. Sapkın bir çiftin eş değiştirme rezilliğini gayet normal bir şeymiş gibi okuyucul

A+A-

Aydın Doğan'ın sahibi olduğu Doğan medyasının bir parçası olan Hürriyet, skandal bir habere imza attı. Hürriyet, bugün yayımladığı haberde yabancı ülkedeki bir çiftin iki yıllık evliliklerinde 10 farklı kişiyle birlikte olduğunu yazarak okuyucularına sözde 'medeniyet dersi' verdi. Yaptığı işin habercilik olduğunu zanneden Hürriyet skandal olayı süsleyerek Türkiye'ye pazarlamasını yaptı. Haber içinde de sözde evli olan çiftin özel anlarını ve özel fotoğraflarını da paylaşan Hürriyet, 'seks haberciliği' yapmaya tam gaz devam etti. Bu tür skandallarla 'tık' peşine düşen Hürriyet, insanların bilinçaltına nüksederek toplumun örf ve adetlerini yıkmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor.

Skandalı öve öve bitiremedi!

Hürriyet skandal haberinde rezilliği okuyucularına şöyle sundu: "Laura ve Mike çifti, 2015 yılında evlenerek hayatlarını birleştirdi. Her ikisi de poligamiden (çok eşli) farklı olarak poliamori (çok sevgilili) olan çift, evlilikleri süresince başka insanlarla da cinsel ve duygusal ilişki kurmaya devam etti. Hem Laura hem de Mike, evlendikleri tarihten bu yana, birbirleri dışında 10’dan fazla kişiyle birlikte oldu."

Türkiye'de olanlar 'yobazlık' batıda olanlar modernlik!

Öve öve bitiremedikleri rezilliği her noktasına kadar sayfasına taşıyan Hürriyet, nasıl bir paçavra olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Türkiye'de müftülerin nikah kıymasına karşı gece gündüz algı operasyonu yapan Hürriyet, söz konusu batı olunca her türlü pislik ve ahlaksızlık örneklerini modernlik ve medeniyet olarak gösteriyor.

Yüzde 95'i Müslüman olan bir ülkede 'kimileri tarafından kabul edilir ya da edilmez ancak bir müftü ya da imam İslami hukuka göre bir erkeğin 4 kadınla evlenebilme hakkı olduğunu zikretse' hemen yobazlıkla, gericilikle suçlayarak her türlü hakarette bulunurlar. Ancak bu zihniyet, konu sözde batı medeniyeti olunca, aldatmaca, eş değiştirme, küçük yaşta sevgili ve aynı evde yaşama gibi ahlaksızlıkları modernlik diye göklere çıkartırlar.

Kime ve neye hizmet ettikleri apaçık belli!

Hatta Hürriyet, sırf bu eylemleri Türk milletine hoş göstermek için 'cinsel fetişist' Ayşe Arman'a her hafta köşesinde sapkın cinsel münasebetlerini ve konularını yazdırarak örf ve adetlerimizi yıkmak için olanca gücüyle çalışıyor. Hatta ve hatta Hürriyet'in yavrusu Posta Gazetesi de Haydar Dümen diye bir iğrençliği okurlarına sunarak neye hizmet ettiğini apaçık belli etmekte.

Türkiye'de çocukların dini eğitim dahi almasına tahammül edemeyen 'zürriyetsizler', çıplaklık ve cinsellik olunca batı hayranı olarak 'bizde böyle şeyler olamaz çünkü yobazlar' diyerek hakaretler yağdırır. Ancak bilmezler ki çıplaklık medeniyet olsa en medeni varlıklar hayvanlar olurdu. Toplumun örf ve adetlerini yıkmayı kendilerine görev bellemiş bu şahsiyetler 'insan' değil ancak mahlukat olabilir.

İşte Hürriyet'te yer alan skandal haberden bir görüntü...

Emrah Yeşilduman/THM Özel

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.