Bugun...HÜDA PAR'dan yerel seçim kararı!

Tarih: 12-01-2019 09:07:41 + -


HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Şahin, yerel seçime katılmama kararı aldıklarını açıkladı.


HÜDA PAR'dan yerel seçim kararı!

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Şahin, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlere katılmama kararı aldıklarını açıkladı. 

Bu kararlarının boykot kararı olmadığını dile getiren Şahin, ileriye dönük hedefe ulaşma ve ekonomik nedenlerden dolayı böyle bir karar verdiklerini söyledi.

Şahin, 2012 yılında "Dürüst Siyaset Gerçek Adalet" şiarıyla siyaset sahnesine çıktıklarını, yasal teşkilatlanma şartını yerine getirip 30 Mart 2014 yerel seçimlerine belli il ve ilçelerde kısmı olarak, 7 Haziran 2015 genel seçimlerinde yine belli illerde destekledikleri bağımsız adaylarla seçimlere katıldıklarını söyledi.

31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlere girmenin maddi anlamda olumsuz sonuçlar doğuracağı kanaati oluştuğunu söyleyen Şahin, "Yaşadığımız seçim tecrübeleri ve teşkilatlarımızın mevcut durumu itibarıyla yeni bir seçime girmenin, teşkilatlarımızın tamamlanması, planlanan hedeflere ulaşılması noktasında maddi anlamda olumsuz etkilerinin olacağı kanaati hasıl olmuştur." şeklinde konuştu.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI