Bugun...FETÖ'cü Uslu:İmamoğlu'nun kampanyasının arkasında çokakıllı bir akıl var

Tarih: 14-04-2019 10:29:49 Güncelleme: 15-04-2019 09:15:49 + -


Firari FETÖ'cü Emre Uslu, 31 Mart yerel seçiminde büyük usûlsüzlüklere sahne olan İstanbul'da, CHP-HDP-İP adayı Ekrem İmamoğlu'nun kampanyasının arkasında FETÖ'nün olduğunu itiraf edercesine açıklamalarda bulundu. Uslu, İmamoğlu'nun kampanyası ile ilgili 'Bu kampanyanın arkasında çok çok akıllı bir akıl var.' dedi.


FETÖ'cü Uslu:İmamoğlu'nun kampanyasının arkasında çokakıllı bir akıl var

Uslu, 31 Mart yerel seçiminde büyük usûlsüzlüklere sahne olan İstanbul'da CHP ve HDP adayı Ekrem İmamoğlu'nun kampanyasının ardında FETÖ'nün olduğunu itiraf edercesine şu ifadeleri kullandı: "Ekrem İmamoğlu'nun başından beri sürdürdüğü kampanya ve en son Beşkiktaş maçına gitmesi trübün desteği gösteriyor ki bu kampanyasının arkasında çok çok akıllı bir akıl var. Anladığım kadarıyla AKP işte bundan korkuyor..." 

USLU: CHP'YE İSTANBUL'U BİZ KAZANDIRDIK

Firari FETÖ’cü Uslu, seçimden sonra paylaştığı twitter mesajında da sonuçlarda FETÖ'nün payı olduğunu ima etmişti. Uslu, CHP ve İmamoğlu’nun, FETÖ’nün 17-25 Aralık darbe girişimi sayesinde İstanbul ve Ankara’yı kazandığını iddia etmişti.

Uslu, tweetinde “O dosyaları tepe tepe kullandılar ama onlara dair tek kelime edemeyecek kadar ilkesizler. Bunu başkası söyleyemiyorsa ben söylemiş olayım." ifadelerini kullanmıştı.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER 3.SAYFA Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI