Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
ABD Başkanı Trump'tan ABD Başkanı Donald Trump, Suudi Arabistan'a ait petrol tesislerinin vurulmasın..
Rumlardan nüfus oyunları.. KKTC’de etki sahibi olmak isteyen Rumlar, nüfus oyunlarına başvuruyor. Rum yön..
Dünya diken üstünde: Yeniden vururuz! Dünyanın en önemli şirketlerinden olan, hatta dövizi belirleyen şirket olarak ..
İngiliz Parlamentosu'ndan skandal Türkiye çağrısı! Askıya alınması beklenen İngiltere Parlamentosu, Türkiye'de basın özgürlüğü ol..
Kerbela'da Aşure Günü faciası! 31 ölü, 100'den fazla yaralıUluslararası haber ajansları Irak'nın Kerbela kentinde bir Şii camisinde meydana..
Trump, John Bolton'u görevden aldı... ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton'ı ..
Putin'e büyük şok! Seçimlerde büyük oy kaybı yaşadı.. Rusya'da pazar günü gerçekleştirilen yerel seçimlerde, muhalefetin 'Stratejik ..
Yunan halkı tepkili: Türkler geldiğinde uyuyor taklidi yaparsınız!Yunan ordusunun Türkiye kıyılarına çok yakın olan Leros adasında çok sayıda sila..
Donald Trump söz verdi, Pentagon diretiyor! Dikkat çeken Türkiye ayrıntısı.. Türkiye ile Amerika Birleşik Devletleri barış koridoru konusunda mutabakata va..
Rusya'dan flaş S-400 açıklaması: Türkiye ile ikinci tedariki görüşülüyor Rusya Devlet Başkanı Danışmanı Yuriy Uşakov, daha önce imzalanan sözleşme çerç..
Türkiye'yi örnek gösterdi tehdit etti!Türkiye'nin Rusya'dan S-400 almasını hazmedemeyen ABD, Türkiye'yi F-35 programın..
Korkunç rapor! Çin, Uygur Türklerini deney objesi olarak kullanıyor!Komünist Çin, Doğu Türkistan'daki toplama kamplarında tuttuğu Uygur Türklerini k..
Almanya'da Türkiye ve Erdoğan depremi! Tek tek istifa ediyorlar Almanya’nın Bremen eyaletinde Sosyal Demokrat Parti SPD’nin grup başkanlığına ..

DÜNYA HABERLERİ

YUKARI