Bugun...Devlet Bahçeli'ye hediye edilen kurt kafasının sırrı..

Tarih: 02-01-2019 00:41:44 + -


MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye kurt kafası hediye edildi.. MHP Lideri Devlet Bahçeli, doğum günü sebebi ile gönderilen doldurulmuş kurt kafası hediyesini kabul etti.


Devlet Bahçeli'ye hediye edilen kurt kafasının sırrı..

 

MHP Lideri Devlet Bahçeli, doğum günü sebebi ile Kazakistan Halter Federasyonu Onursal Başkanı Kayrat Turlıhanov'un kendisine gönderdiği doldurulmuş kurt kafası hediyesini kabul etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 71 yaşına girdi. MHP Genel Merkezi'nde partililer tarafından kutlamaları kabul eden Bahçeli, Kazakistan eski Semey Valisi ve Kazakistan Halter federasyonu Onursal başkanı Kayrat Turlıhanov'un doldurulmuş kurt kafası hediyesini kabul etti.

KAZAKİSTAN'DAN ANLAMLI HEDİYE

Hediyenin Anlam ve Önemi;

Kurt tüm Türk kavimlerinde güç, cesaret ve özgürlüğü sembolize ettiğinden ve bağımsızlığın en büyük sembollerinden biri olmasından dolayı özellikle Orta Asya'da kurt yol gösterici ve bilgeliği sembolize etmektedir.Kazakistan Halter Federasyonu Onursal Başkanı Kayrat Turlıhanov'unDevlet Bahçeli'nin 71. Yaş günü münasebetiyle gönderdiği bu anlamlı hediyenin anlamıysa Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Türk Dünyasında üstlendiği üstün misyondandır.

BAHÇELİ MECLİS'İN EN YAŞLI ÜÇÜNCÜ İSMİ KONUMUNDA

Siyasi liderler arasında en deneyimli genel başkan unvanına sahip olan 1948 doğumlu Bahçeli, Deniz Baykal ve Durmuş Yılmaz'dan sonra TBMM'nin de en yaşlı üyesi konumunda bulunuyor.

İşte Turlıhanov'un doldurulmuş kurt kafası hediyesi:


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI