Bugun...Cübbeli Ahmet Hoca'ya şantaj iddiası!

Tarih: 09-05-2019 10:20:02 + -


Fadıl Akgündüz'ün bilinen adıyla Jet Fadıl'ın dolandırıcılıktan yargılandığı davada, mağdurların avukatı olan Yaşar Metehanoğlu, Cübbeli Ahmet Hoca'nın özel hayatıyla ilgili görüntülerle şantaj yapıldığını öne sürdü.


Cübbeli Ahmet Hoca'ya şantaj iddiası!

Caprice Gold ve Caprice Maldivler projelerinde İstanbul Bayrampaşa'da paraları topladığı halde inşaatı bitirdiği iddiası ile dolandırıcılık suçundan hakkında dava açılan ve Fadıl Akgündüz'ün bir diğer bilinen ismi Jet Fadıl'ın yargılandığı davada 23 şikayetçi daha dinlendi.

Fadıl Akgündüz ile Mehmet Salih Obut, İstanbul 1. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya tutuksuz sanıklar olarak katıldı.

53463rgsgxdg

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre, duruşma söz hakkı verilen 110 mağdurun avukatı olan Yaşar Metehanoğlu, Ahmet Mahmut Ünlü'nün bilinen adıyla ‘Cübbeli Ahmet Hoca'nın özel hayatı ile ilgili görüntülerle şantaj yapıldığı iddia edildi. Avukat Yaşar Metehanoğlu, Jet Fadıl'a ilişkin Didim'deki Kapris Oteli'ni 1 seneliğine kiralayarak kaldığı dönemde, özel hayatı ile ilgili görüntülerin çekildiğini ileri sürdü. Avukat Metehanoğlu bu görüntülerle, Cübbeli Ahmet Hoca'ya yakın olan mağdurların Jet Fadıl hakkında şikayetçi olmaması için şantaj yapıldığını öne sürdü. Avukat, bu görüntüleri mahkemeye sunmak için talepte bulundu. Ancak mahkeme bunu reddetti.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER 3.SAYFA Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI