Bugun...CHP'liler artık Mansur Yavaş'ı istemiyor! Yavaştan dönelim...

Tarih: 14-02-2019 09:46:16 + -


Yaptığı açıklamalar ile CHP’li seçmende hayal kırıklığı yaratan Ana muhalefet partisinin Ankara adayı Mansur Yavaş, ittifakta yaşanan krizi deşifre edince eleştiri oklarını üzerine çekti. Güneş gazetesinin haberine göre genel merkezi şikayet yağmuruna tutan CHP’liler, Kılıçdaroğlu’ndan Yavaş'ı geri çekip başka aday göstermesini istiyor.


CHP'liler artık Mansur Yavaş'ı istemiyor! Yavaştan dönelim...

CHP, İP, SP ve PKK’nın siyasi kolu HDP’nin ortak Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş’ın skandallarının ardı arkası kesilmiyor.

CHP’nin yayın organı olan Halk TV’de katıldığı bir programda dindarların hayvanlara eziyet ettiğini söyleyen Yavaş, bu skandal sözleri nedeniyle çevresinden büyük tepki almıştı.


 
Twitter’dan ‘Kastımı aştım, özür dilerim” açıklamasıyla kısa sürede çark eden Yavaş, “Bana iftira atılıyor” dedi, kendisini eleştirenlerden ‘daha dindar olduğunu’ söyledi. Yavaş’ın komik savunması sosyal medyadan eleştiri yağmuruna tutuldu.

EKRAN YASAĞI DURDURAMADI

Dindarlara saldıran skandal sözleriyle gündeme oturan Yavaş, köylerde yaşayan vatandaşlarla ilgili de akıl almaz açıklamalara da imza attı. “Kırsal yerlerde yaşayanları çok fazla önemsemiyorum” diyen Mansur Yavaş’ın seçilirse bu bölgelere hizmet getirip getirmeyeceği tartışma konusu oldu. Yavaş’ın peş peşe yaptığı gaflar, CHP’li seçmende büyük hayal kırıklığına neden oldu. Parti tabanı ve teşkilat, Yavaş’ın vizyonsuz olduğunu açık açık dillendirmeye başladı.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI